Kenovinkkejä

Kenossa kannattaa veikata kahta numeroa
kymmenellä eurolla. Saa veikata seitsemän
kertaa jos kerran voittaa. Mutta esim. viime viikolla oli neljä kertaa yhdistelmä 1 ja 2.
Viimeisellä kerralla minulla oli liossa
7 euroa tälle parille ja se tuli 7-kertaisena.
2444
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

hei Otto, sillä sun systeemillä ei vaan rikastu....

Äänestä
  • Osaisko joku laskea montako erillaista riviä tulis jos käyttäis 20 numeroa esim 1-20?10kenossa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Otto kirjoitti:

Kenossa kannattaa veikata kahta numeroa
kymmenellä eurolla. Saa veikata seitsemän
kertaa jos kerran voittaa. Mutta esim. viime viikolla oli neljä kertaa yhdistelmä 1 ja 2.
Viimeisellä kerralla minulla oli liossa
7 euroa tälle parille ja se tuli 7-kertaisena.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu