Nirso apila ei sitä kelpuuta, mutta siisti se on. Monesti avohuollossa olevien tukiasunnot ovat tahraisia. Uusi sairaala näyttää kauniimmalta kuin joku likaläjä toivoisi. Järkevä aikuinen tietää, että siisteys on hyväksi.
Kannattaa rakentaa kaupunkiin neljä uutta mielisairaalaa joka alueelle.
Kannattaa rakentaa kaupunkiin neljä uutta mielisairaalaa joka alueelle.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Mutta kun ei rahat riittäneet, että edes tähän sairaalaan olisi saatu riittävästi potilaspaikkoja.
Kyllä aloittaja sinne joskus pääsee kun vain jaksaa jonottaa.
Annan paikkani sinulle, olen kohtelias.
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18038657v
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Huh. Täällä on lähellä joku aineista vieroittautujien laitos, näyttää ihan vankilalta kaltereineen ja vartioineen - ainakin aiemmin. Ison jyrisevän tien vieressä, samoin muutama tukiasunto tien vieressä. Tukiasuntoja vastapäätä on musiikkia jyrisevä yritystila, jytkii yötä päivää. Kerran löytyi piikkejä lähitalon pihalta. Haiseva ja lahoava roskakatos tukiasuntojen vieressä siellä joka ei ole heidän roskis, ei voi käsittää. Vaikka ilmeisesti taviksia voi asua myös talossa. Muiden ihmisten ja omaisten pitäisi pitää huolta laadusta sekä asuinviihtyvyydestä.
Todella puhtaat ihmiset ovat harvinaisia, mutta kyllä heitäkin löytyy. Tavallisesti kyllä suuriosa on sotkuisemmasta päästä.
KYLLÄ SADAN MILJOONAN LUKAALI JO NÄYTTÄÄ HYVÄLTÄ.
SANNA MARIN RAKENTAA MILJARDIN, JOS VAAN TARVETTA ON JA RATIKKA TIEN KAUPUNGIN KESKUSTAAN. SEURAPIIRI ELÄMÄ SAA UUSIA ULOTTUVUUKSIA, KOKONAISVALTAISESTI.
Nuorison mielenterveysongelmien syynä on globalismin lisääntyminen, perinteisten perhearvojen näivettyminen ja kristillisyyden väheneminen.