Aasialainen tyttöystävä ätmeille

Anonyymi-ap

Miettivätkö muut ätmit ja kilttimiehet aasialaisen tyttöystävän hankkimista?

Länsimaisille feminismin pilaamille naisille emme kelpaa, joten miksi edes yrittää? Aasialaiset naiset vielä ymmärtävät, kunnioittavat, tottelevat ja palvelevat miestään niin kuin pitääkin. Keski-ikäisen miehenkin on ihan hyvin mahdollista saada aasiasta parikymppinen vaimo, jolle miehen kiltteys ja kunnollisuus on pelkästään hyvä asia.

16

663

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ei kiinnosta sellainen feikkirakkaus. Aasialaisilla on vähän erilainen käsitys romanttisesta rakkaudesta, kuin länkkäreillä. Se perustuu enemmän rahaan ja turvaan. Ja siinä pääsee elättämään tytön koko suvun. Seksiä niiltä toki voi saada...

      • Mutta sä voit ottaa sen suvun sun yritykseen töihin. Niin se on vaan plussaa sulle. Mulla oli ajatus joskus hakee vaimoo neuvostoliitosta ja opettelin kieltäkin, matkasuunnitelmakin valmiina, viipuri sitten pietari, moskova ja viimeiseksi volgograd vai miten se menikään. Mutta en sitten viittiny, kun on niin paljon muuta valokuvaamista ja historian kirjotusta.


      • JeroP kirjoitti:

        Mutta sä voit ottaa sen suvun sun yritykseen töihin. Niin se on vaan plussaa sulle. Mulla oli ajatus joskus hakee vaimoo neuvostoliitosta ja opettelin kieltäkin, matkasuunnitelmakin valmiina, viipuri sitten pietari, moskova ja viimeiseksi volgograd vai miten se menikään. Mutta en sitten viittiny, kun on niin paljon muuta valokuvaamista ja historian kirjotusta.

        Edelleen. Tuohan on joku businessuhde. Ei mitään tekemistä ihastumisen ja rakkauden kanssa. Minä en ainakaan kauan jaksais.


      • Anonyymi
        JeroP kirjoitti:

        Mutta sä voit ottaa sen suvun sun yritykseen töihin. Niin se on vaan plussaa sulle. Mulla oli ajatus joskus hakee vaimoo neuvostoliitosta ja opettelin kieltäkin, matkasuunnitelmakin valmiina, viipuri sitten pietari, moskova ja viimeiseksi volgograd vai miten se menikään. Mutta en sitten viittiny, kun on niin paljon muuta valokuvaamista ja historian kirjotusta.

        Olisit vaan menny ja hakenu venäläisen naisen, niin olis ollut kaalisoppaa tarjolla enemmän, kuin riittävästi.


      • JeroP kirjoitti:

        Mutta sä voit ottaa sen suvun sun yritykseen töihin. Niin se on vaan plussaa sulle. Mulla oli ajatus joskus hakee vaimoo neuvostoliitosta ja opettelin kieltäkin, matkasuunnitelmakin valmiina, viipuri sitten pietari, moskova ja viimeiseksi volgograd vai miten se menikään. Mutta en sitten viittiny, kun on niin paljon muuta valokuvaamista ja historian kirjotusta.

        ... Sieltä Araljärven kautta Asabatiin...


    • Anonyymi

      Myös Baltiasta.

    • Anonyymi

      Ainoa deittisaitti jota olen käyttänyt koskaan on asian dating. Tosin en ole vielä kenellekään viestitellyt... Hienoa on että noissa palveluissa naiset ilmoittavat koulutuksensa, työnsä, päihteidenkäyttönsä sekä lapsistatulsensa selvästi ja voin etsiä yli keskiasteen omaavaa töissä olevaa raitista lapsensa kanssa olevaa naista. Kun nämä perusasiat on taputeltu voi lukea mitä neiti itsestään ulos viestii vapaamuotoisesti jolloin saa käsityksen mikä rooli itsellä olisi.

      Se että aasiakulttuuriin liittyy tietty tarkoitushakuisuus ja kylmä logiikka ei haittaa. Tiedän olevani asiallinen ja mukava mies joten olen 100% varma että jos nainen yrittää.hän myös löytää henkilökemian kanssani.

      On hienoa että tulla ei tarvi mitään mystistä yhteyttä ja magiaa tutustuakseen naisiin, toisin kuin täkäläisessä tuuliviiripuistossa.

    • Anonyymi

      Aasialaiset naiset himoitsevat länsimaista miestä. Mies joka saa itselleen viehkeän aasiattaren on kunnioitettu valloittaja.

      • Anonyymi

        Myös Baltiassa. Himoitsevat.


    • Anonyymi

      Aasialaiset naiset ovat miestä kohtaan vaativampia mitä suomalaiset kanssasisaret.
      Kannattaa harkita huolellisesti, tai muuten se mörkö ei vie vain pikkusormea, se vie koko käden:)

      AV

    • Anonyymi

      Aloitushan on Väliksen lempiäihe: nainen isolla todennäköisyydellä haluaa ison lompakon, ei muusta niin väliä.

    • Anonyymi

      Juu. Kannattaa huomata, että Aasia on melkoisen suuri alue. Ei kannata odottaa kaikilta aasialaisilta naisilta tuollaista käytöstä.

    • Noh joo, kesällä tuli nähtyä aika epäsuhtainen pariskunta, aasialainen neito pitkä hoikka, mies suomalainen aika tuhti lyhyt jonkun verran vanhempi kaveri, mieleen kyllä juolahti silloin ettei hassumpi valinta...siis naisen kohdalla 🙂

    • Anonyymi

      Naapuriin muutti ko nainen miehenään rehti suomalainen mies. Töissä rajavartiolaitoksella.
      Naimisiin menivät, vauva tuli. Nainen sai kansalaisuuden, statuksen.
      Lapsen ollessa 1.5 v nainen lähti sukuloimaan kotimaahansa ja jäi sille tielle.
      Mies kertoi asian. Mies on nyt yksinhuoltaja eikä ole uskoa todeksi. Sanoipa vielä, ettei ko nainen halunnut opetella suomen kieltä kunnolla, ei ollut aikomustakaan suomalaistua. Valitti liian vähästä omasta käyttörahasta.
      Nainen lähti. Oli ehtinyt lypsää mieheltä sivuun rahaa koko suhteen ajan.

      Sellaista.

    • Anonyymi

      Sauli Niinistö on siis soveltuva tyttöystävä ytmeille.

    • Anonyymi

      joo niin en aliarvioi mitenkään mutta siis naisten aivot ovat fyysisestikin pienemmät5 kuin miellä... ja niin jooh mirä niin joo kuninfasidea johonkin nuorten peli-juttuun opettamaan pelijo juttuja.

      ..rusin sdentään he5i direct accesa to grapchis accelerators mem..

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona

      Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks
      Sinkut
      208
      4545
    2. Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa

      On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t
      Maailman menoa
      102
      3294
    3. Väestönsiirtoa itään?

      Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per
      Helsinki
      88
      1797
    4. Ikävä sinua..

      Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va
      Ikävä
      13
      1407
    5. Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä

      Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu
      Maailman menoa
      18
      1346
    6. Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?

      Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20
      Suomalaiset julkkikset
      24
      1253
    7. Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.

      https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt
      Maailman menoa
      256
      1180
    8. Kuumalle kaivatulle tiedoksi

      Tykkään susta!
      Ikävä
      52
      1168
    9. Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä

      Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi
      Maailman menoa
      10
      1141
    10. Nyt musta tuntuu

      Et alat päästämään kokonaan irti..
      Ikävä
      55
      1069
    Aihe