TIEDOTUSTILAISUUS Venäjän iskusta Suomeen

https://www.hs.fi/politiikka/art-2000009912982.html
Valtioneuvoston kansliasta ei kommentoida tiedotustilaisuuden aihetta.
3159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kiitos, Putin, ajoituksesta.

Pari päivää ehdinkin jo keskittyä seuraamaan uutisia Israelista, mutta siinähän ei ole mitään uutta, että Lähi-idässä tykätään tapella vaikka millaisia rauhanprosesseja käynnistettäisiin.

Nyt muistan, että tärkeämpää on olla unohtamatta Ukrainaa sekä fasistisen Venäjän luomaa uhkaa koko Länsi-Euroopalle.

Äänestä
  • 😋😍😋😍😋😍😋😍😋

    🔞 ­­N­­y­­­m­­f­­o­m­­a­a­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#18047836e

    🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Äänestä

No onnex täällä on asiantuntijakommentointi käynnissä. Täältä saavat lihaa luiden ympärille ennen tiedotustilaisuuttaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.hs.fi/politiikka/art-2000009912982.html
Valtioneuvoston kansliasta ei kommentoida tiedotustilaisuuden aihetta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu