On tää erikoinen maa!

Leireiltä haetaan tänne terroristeja turvaan ikuiseen ilmaiseen elätykseen ja ovat itse sinne halunneet mennä.
Nyt Israilesta pelastetaan Suomen kansalaisia, jotka eivät itse ole voineet vaikuttaa siellä tapahtuviin asioihin. Näiltä peritään maksu pelastamisesta. Aivan hullunhommaa!
10273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Olisit äänestänyt kokoomusta, se ei ole vihervasemmistoa.

Kysy vaikka Beniltä ja lue Verkkouutisista.

Äänestä

Katsokaa taivaan lintuja.

Äänestä

Syytesuoja vielä kaupan päälle. Muissa maissa nämä on viety tuomiolle. Tämän hämyisen operaation puuhamies vielä presidentiksi, hyi helvetti!

Äänestä

Lapset surettavat eniten. Heitä riistetään julmasti kodeistaan, eikä armoa tunneta. Pahemmaksi menee. Koko ajan.

Bisnekset sentään pyörivät. Aina vain villimmin. Rokotelähetyksiä ei uhkaa mikään. Rahaa palaa ja sairauksien nousukierre hämmentää. Autoimmunisointi on tosiasia. Ihmiset eivät tule toimeen itsensä kanssa. Eivät fyysisesti, eivät psyykkisesti, eivätkä henkisesti. Väkivalta lisääntyy ja lääkityksiin panostetaan enemmän. Mitä vielä?

Äänestä

Islam tulee, oletko valmis?

Äänestä
  • Älyttömiä fopioita ihmisillä. Me ei peljätä vaikka naapurina asuu kajahtanu ydinasevaltio
    Ammutaaan ne paskaksi jos täällä rupeavat riehumaan. Joten mitä pelättävää olisi muutamasta muslimista. taikka edes 10 miljjonasta. Noiden tappaminen tuskin olisi ongelma jos riehumaan käyvät.

    Äänestä

  • Suomi islamilainen kalifaatti parinkymmenen vuoden kuluttua

    Äänestä

Isis-naisilla upea CV naisvankeja kuoliaaksi kiduttaessa

Äänestä

Suomessa Isis onnistuu siinä missä Irakissa epäonnistuivat

Äänestä

Isispekka hoiti ja vielä yksityislennolla. Valehteli myös, että kulut peritään heiltä takaisin. Olisi kiva tietää miten on onnistunut

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Leireiltä haetaan tänne terroristeja turvaan ikuiseen ilmaiseen elätykseen ja ovat itse sinne halunneet mennä.
Nyt Israilesta pelastetaan Suomen kansalaisia, jotka eivät itse ole voineet vaikuttaa siellä tapahtuviin asioihin. Näiltä peritään maksu pelastamisesta. Aivan hullunhommaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu