Miksei psykiatria ymmärrä mistään mitään, voisin soittaa Poliisille joka päivä monta viikkoa ja pilkata ja sanoa kuinka vihaan psykiatriaa joka tekee ihmisestä sairaan?!?! Mutta poliisi valehtelee Oikeasta Laillisesta Totuudesta, eikä välitä myöskään. (?!?!) Katsotaan osaako JT seurakunnan vanhimmat auttaa vaikka valehtelisikin... jos ei osaa auttaa voinko(?!)= rukouksessa katua Euro rahaa ja ihmisten oletettua yhtenäisyyttä, ellen voi pyytää apua, etten halua psykiatriaa?!
Kaikki psyykelääkkeet rikollisuuden listalle nyt heti!?!? Menkää kaikki Gehennaan ja palakaa siellä kun, jos ei ymmärretä.
Ei noista ole ikinä tullut hyvä olo?!?! Ei ikinä missään vaiheessa!!! Ei ole! Ei ole! Ei ole! Eikä tulekaan.
Vihaatko sinäkin tälläistä kohtelua?! Ellet niin pala tulessa... Rukoukseni on myös ellen pyydä kiinnostavaa seuraa elämääni vaikka olenkin viisas ja silti tyhmä alan katua Paratiisi aiheita koska Paratiisissa on nykyään vielä valehtelua. Pyhän Hengen nimessä Amen.
Jehova ja Jeesus
0
191
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse654444Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1003706Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1083331Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.211896Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575681883Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.871129- 89873
- 49831
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.105817Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä23774