Karpo on kuollut

Levätköön rauhassa hän.

"Asiasta ensimmäisenä uutisoineen Lempäälän-Vesilahden Sanomien mukaan Karpo kuoli keskiviikkoiltana 11. lokakuuta nopeasti edenneeseen sairauteen."

https://www.is.fi/viihde/art-2000009919669.html
179994
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Toista samanlaista ei tule kyllä tilalle :-(

Äänestä
  • tulee kyllä :-)
    lol ahh aahhah
    't. avaaja

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    tulee kyllä :-)
    lol ahh aahhah
    't. avaaja

    Kloonaaminen on ainoa tapa saada toinen samanlainen.

    Ihmisen dna:lla on mahdollisuus järjestyä useammalla tavalla mitä on hiekanjyviä Saharassa. Sen vuoksi toista samanlaista ei tule koskaan syntymään ainakaan perinteisillä menetelmillä.

    Äänestä

Olipa ikävä uutinen :(

T: tuntematon

Äänestä
  • Ihmisen kuolema ei koskaan ole "ikävä" uutinen; se on surullinen tai järkyttävä jne. Jokin luun murtuminen tai haava on ikävä!!

    Äänestä

Muistan kyllä Raita Karpon 70-luvulta

Äänestä

Raita oli Hannu Karpon vaimo muutama vuosikymmen sitten.

Äänestä
  • Vauhtiraita sentään Karpon kalsareissa edelleen.

    Äänestä

Hannu teki MOT ohjelmaa, ennenkuin se oli edes keksitty.

Äänestä

laulaja raita karpo kuoli 82v, ei hannu karpo,

Äänestä

Fake news. Karpo elää ja voi hyvin..

Äänestä
  • Joo ja Yö-bändi esiintyy taas...

    Äänestä

Raita Karpo oli kuuluisampi kuin mies-Karpo aikoinaan. RIP taitelijatar.

Äänestä

Niinistökin on kuollut. Samoin Haavisto, Orpo, Soini, Marin, Henriksson ja ketä noita nyt onkaan ollut.

Äänestä

No nyt meni Hannukin

Äänestä
  • Kaikki hyvät menee ympäriltä

    Äänestä

Hannu Karpo piirti 🇫🇮maahan ikimuistoisen kuvan siitä mitä pieni ihminen sai kärsiä byrokraatiien tai virkamiestaholla tai kärsiä.
Hannulle kevyet mullat🥺.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Levätköön rauhassa hän.

"Asiasta ensimmäisenä uutisoineen Lempäälän-Vesilahden Sanomien mukaan Karpo kuoli keskiviikkoiltana 11. lokakuuta nopeasti edenneeseen sairauteen."

https://www.is.fi/viihde/art-2000009919669.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu