Saisko suomesta islampojat noin äkkiä?

6160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ei tulis ruotsin kaltaista valtiota...

Äänestä

Viikon poissa ollut on palannut sinisellä nikillään, epäonnistuneesta sukupuolenvaihdosleikkauksestaan.

Äänestä

MoktarHumppaa juu

Äänestä

pahamaa

Äänestä

Miksi he ajavat nämä rauhanpalvojat pois kodeistaan ? Islam on rauhanuskonto ja siis islaminuskoiset ovat rauhanpalvojia!

Äänestä

Mustan kiven perseily tekee murhanhimoiseksi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/yk-israel-kehottaa-yli-miljoonaa-pohjois-gazassa-asuvaa-siirtymaan-etelaan-aikaa-24-tuntia/8798168#gs.6bt2on

tarvetta ilmenee

turvallisuus

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu