Juteltiin ja yhtäkkiä hän muuttui oudoksi kuten vain naiselle on mahtollista. Koin sitten outoa tunnetta thoraxissa, kuumennosta. Ja huomasin ylpistyväni vaikka salasin sen.
Kyllä mä katselin että naimakauppa voisi olla kivaa.
Mutta enpä osannut kysyä onko hän sinkku, onko uuvestisyntynyt ja onko kunniallinen.
Olin jo unohtanut naissäpinät.
Nainen oli kasvoiltaan hätkähtyttävän nätti. Vähän samaa näköä kuin tuossa kuvassa, joka on lähestulkoon hätkähtyttävän nätti.
https://www.youtube.com/watch?v=oEkR1EBY8kE
Selef Urge
Kyllä mä katselin että naimakauppa voisi olla kivaa.
Mutta enpä osannut kysyä onko hän sinkku, onko uuvestisyntynyt ja onko kunniallinen.
Olin jo unohtanut naissäpinät.
Nainen oli kasvoiltaan hätkähtyttävän nätti. Vähän samaa näköä kuin tuossa kuvassa, joka on lähestulkoon hätkähtyttävän nätti.
https://www.youtube.com/watch?v=oEkR1EBY8kE
Selef Urge
Vastaukset 9
Vanhimmat
voisin ajatella, että eipä tiennyt tyttö, että poika oli tuollainen.
Lightning
Ei sankaruus näy päälle päin toisin kuin kovamaamaisuus ja lihaksikkuus.
I kept my cool.
Selef Urge
Mitä mies kuikuilee? Entä mitä nainen kuikuilee.
Se, jokas laulaa on tarinan kertoja.
Entä löytävätkö he kuikuilijat toisensa?
Mikä tuon kuikuilun idea on kuikuilualueella?
Oliko noi treffit post mortem ? Jos päästään uuteen maahan niin tavataan itäportilta 100m päässä suoraan länteen kun on kulunut tasan 7vuotta Uuden Jerusalemin laskettumasta taivaan kannen läpi uuvens maan päälle. Niin kaulailkaamme yhdessäollen silloin kuin kaulushaikarat toisijamme ihanast ja hellyyvellisest.
Ja he sopivat niin vuanna 1276jKr. laivan upotessa mereen.He molemmat olivathan kristittyjä ja tässä on heijän tapaaminen pikku etsiskelyn jälkeen?
https://www.youtube.com/watch?v=tmPws7eXcVk
Lihaksikkaasti,
Selef Urge
Selef Urge / Commandohauis 53 tehtailee koko ajan lihallisia aloituksia. Hän on todella eksynyt hellari.
Hän on todella lihaksikas sankari.
Juu.
Se vähän rotevampi jässikkä,
Selef Urge
Miksi ihmeessä sä lähtisit utelemaan heti ensitapaamisella moisia yksitysiasioita. Uudestisyntynyt!!! Ihan varmasti nainen loukkaantuisi, jos pitäisit hän jonain muuna kuin kunnollisena.
Moukkamaistahan se olisi!
Katsele sinä vaan niitä vanhoja akkoja sieltä seurakunnan sisältä, äläkä alaikäisiä tyttöjä. Tyttöhän on alle 18-vuotias.
Olin kesällä Espanjassa Puerto Ricossa, Kanarijan saaressa. Vuokrasin auton.Ajelin autolla sinne,tänne, tuonne. Tuli ilta ja pimeni. Pysäköitselöin autoni. Kävelin vähän. Näin puun.Puussa kasvoi naranjoita.Otin yhden.Kuorin sen. Oli parasta koskaan syömääni naranjaa. Palasin hotellihuoneeseen viilistelemään. Kissoja oli hotellissa. Sanoin kis kiss kisu kisu kisulle ja naukaisin.Kissa naukaisi takaisin. Oli kiva keskustelu. Naranjoita ostin sen jälkeen joka päivä. Mitäs tässä opimme? Espanjassa kannattaa syödä naranjoita ainakin paikassa, jossa kauppaloisiin toimitetaan äggii tuorehetelmälihaisija naranjoita myyntiin suulla syätäväisiks, mutta nainen josta kerron on aikuinen ja edelleen tuoreen näköinen.
Ja puutteessapa hyvinnii puutteessaan..
Kun se mualiman lyhin tuunimatka on tuumasta toemmeen, niin elä rupata kaaniitten neetien kansa turhie votinoeta, vuan kossie räpsäötä ja vie vihille vua ja vaohilla.. Siitä ne elämänkurvit ja kuvijot lutviutuu jengoelleen kahelleen viäntäessä..