Elokapina on terroria

Nämä pitäisi laittaa vankilaan miettimään tekojaan. Aloittakaa teidän hiilinielujen parannus lopettamalla nämä liikenteen pysäytykset jotka aiheuttavat enemmän päästöjä!
8160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Keskenkasvuiset kakarat tuomiolle niskoittelusta ja yhteiskuntaterrorista. Joku raja!

Äänestä
  • Eihän noi kakarat ymmärrä, että Stansvikin metsän tuhoamisen takana on vihreät. Menisivät puoluetoimistolle melskaamaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Eihän noi kakarat ymmärrä, että Stansvikin metsän tuhoamisen takana on vihreät. Menisivät puoluetoimistolle melskaamaan.

    Tämä, vihreät tuhoaa vihreitä arvoja. Kaksinaismoralismia

    Äänestä

  • 🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

    🔞 ­­­N­­­y­­­m­­f­o­m­a­­­a­­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#180577541

    🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Äänestä

Ajattelin ryhtyä kuukausilahjoittajaksi elokapina liikkeelle. Ovat paljon rohkeampia kuin vaikkapa palstan anonyymit nillittäjät.

Äänestä
  • En ole nähnyt yhtäkään keloapinaa julistamassa omaa totuuttaan nimellään julkisuudessa. Istuminen kadulla kyllä näyttää onnistuvan hyvällä kelillä. Eikä liioin kukaan ole eturintamassa ottamassa vastuuta joukon edesottamuksista.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    En ole nähnyt yhtäkään keloapinaa julistamassa omaa totuuttaan nimellään julkisuudessa. Istuminen kadulla kyllä näyttää onnistuvan hyvällä kelillä. Eikä liioin kukaan ole eturintamassa ottamassa vastuuta joukon edesottamuksista.

    olikohan koneen hallituksen jäseniä,eikö ne rahoita tätä tettorijärjestöä

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    olikohan koneen hallituksen jäseniä,eikö ne rahoita tätä tettorijärjestöä

    Kone maksamaan kulut! Esimerkiksi poliisien palkat noilta tunneilta, kun tolloja kannetaan tienvarteen toljottamaan. Minun verorahoilla näiden ideologian hoivaa EI SAA RAHOITTAA! PRRKELE!!! Maksakoot itse harrastuksensa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nämä pitäisi laittaa vankilaan miettimään tekojaan. Aloittakaa teidän hiilinielujen parannus lopettamalla nämä liikenteen pysäytykset jotka aiheuttavat enemmän päästöjä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu