Eli 150 euroa minuutti, vaan mitäs näistä.
Yhtä hyvin voisi olla 5000 € per laaki, ihan sama.
https://www.hs.fi/kotimaa/art-2000009505737.html
Yhtä hyvin voisi olla 5000 € per laaki, ihan sama.
https://www.hs.fi/kotimaa/art-2000009505737.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Taksilla ajaminen tulee halvemmaksi kuin sähköautoilu.
🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18075856b
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Voi pyhä yksinkertaisuus...
Selkeä virhe joka korjataan, ei se maksanut noin paljoa.
"summaa ei Sulkasen mukaan sittenkään ollut veloitettu hänen kortiltaan"
Ei pidä pelätä noin kauheasti kaikkea uutta että arkijärkikin häviää päästä.
Tottakai sähköauton vihaaja tarttuu kaikkiin aiheisiin ja luottaa vain siihen että ihmiset lukevat VAIN otsikon. Irrotetaan vain sopivia paloja jotka tukevat vihaa ja jätetään tarkentava totuus ulkopuolelle vääristäen kokonaiskuvaa.
Kerrotaan sitten se tarkentava totuus :
Lyhytkestoisen latauksen hinta oli 1466,27 €
Joten mitä kohtaa pieniaivoinen patteriurpo
ei siis käsittänyt?
"Joten mitä kohtaa pieniaivoinen patteriurpo ei siis käsittänyt?"
En tiedä pieniaivoisesta patteriurposta, mutta jos minulta kysytään niin sitä en ymmärrä että miten paha voi ihmisellä olla kun pitää näillä palstoillakin tuoda henkistä pahoinvointiaan julki huutelemalla tuntemattomille ihmisille solvauksia ja koettaa saada todella tyhmillä jutuilla provosoitua edes jonkun jakamaan huomiota pahoinvoivalle ihmispololle.
Apuahan sinä poikaseni tarvisit, mutta et sitä näiltä palstoilta saa vaan lääkäriin sinun pitäisi mennä.
Kyllä nuo patteripellet olisi syytä laittaa kaikki lääkäriin,
Sitten nähtäisiin kuinka kupolissa tyhjyys rehottaa.
"Tosin summaa ei Sulkasen mukaan sittenkään ollut veloitettu hänen kortiltaan, vaikka hän on valtuuttanut sähköauton latausmaksut menemään sieltä yleensä automaattisesti.
SULKANEN sanoo luottavansa siihen, että asia selviää. Tilanteen epämääräisyys harmittaa häntä silti."
Eli polttiskielellä:
A-SI-AS-SA O-LI KÄY-NYT VIR-HE.
SE OI-KAIS-TAAN. EI TAR-VIT-SE MAK-SAA KO-KO SUM-MAA.
Ymmärsitkö?
Kaikki tervejärkiset kyllä ymmärtävät :
Patteriurpot on yksinkertaisia typeryksiä ja yrittävät
tehdä autoilusta mahdollisimman monimutkaista ja hankalaa.
Ps. Minulta ei ole koskaa yritetty laskuttaa 1500 euroa
tankatessani autoa huoltoasemalla.
Mitäs typerät patteripellet tähän?
https://vm.tiktok.com/ZGJEr7Cy2/ ........
Wanha juttu joka oli laskuttajan virhe, hienoa kun olet ahkera ja typerys.
Jos yhtään viitsii/osaa lukea artikkelin, siinä kyllä kerrotaan että kyseessä on laskutusvirhe mikä oikaistaan.
Jos on niin kiimassa ja kiihkossa mekastamaan omaa juttua ettei kykene edes selvittämään mikä on ns. klikkiotsikko ja mikä totuus sen takana niin heikossa kunnossa on pururata korvien välissä.
Kaikkien sähköpeelojen pururatahan on tunnetusti heikossa kunnossa.
PATTERIPELLET HOITOON
Kaikkea ne bensahöyryistä sekaisin olevat tänne kirjoittelee.
En ole tietääkseni antanut lupaa yhdellekään patteriterolle, tulla haistelemaan autoni tankissa olevaa tuoretta ja korkeaoktaanista menovettä.
PATTERITEROT HAISTELEE LIIMAA!!