Channel 4 lyhyt dokkari israelin extremisteistä jotka terrorilla "puhdistavat" palestiinalaisten alueita itselleen.
Tänän on annettu jatkua aivan liian pitkään. Palestiinalaiset ovat ilman ihmisarvoa ja kansalaisoikeuksia. Israel on valtionterroria käyttävä rasistinen apartheid -valtio.
Tänän on annettu jatkua aivan liian pitkään. Palestiinalaiset ovat ilman ihmisarvoa ja kansalaisoikeuksia. Israel on valtionterroria käyttävä rasistinen apartheid -valtio.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Channel 4: https://youtu.be/BETNqgBCjwc?si=VCOhO5IzK482sKdq
Älkäähän nyt, Israelhan on Jumalan valitsma kansa. Ja se saa toimia itse valitsemallaan tavalla. Kuten vallata palestiinalaisilta heille lakien mukaan annettuja alueita joihin rakentavat juutalaisille asuntoalueita.
Miksi ne jutskut eivät pysy siellä, missä he menestyvät parhaiten? Kuten maailman vauraiden maiden rahoitus-ja talousfirmojen johtokunnissa, USA:n hallinnossa ja kaikkialla missä tarvitaan rahalla pelaavia huijareita lieroja.
Outoa on se, että arabit ja muut muslimit uskovat että on vain yksi Jumala jota sanovat Allahiksi. He tietävät että samaa äijää juutalaiset kutsuvat Jumalaksi. Jutskuilla vai muslimeilla on reaaliaikainen yhteys Jumalaan? Näyttää siltä, että Jumalaa on alkanut vituttaa maailman ahneiden, vallanhaluisten kusipäiden ja idioottien holhoaminen, ja hän on luovuttanut ja ottanut kännykästään sim-kortin irti. Ja antanut koko paskan Saatanalle, joka Helvetistä käsin Perkeleen ja pikkupirujen kanssa pistää maailman sekaisin. Siltä ainakin nyt näyttää.
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18076098l
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞