Allahu akbar väki

Suuta soukemmalle maassa maan tavoin
19629
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Lähtö maasta lähellä

Äänestä
  • 😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

    🍒 ­­N­­­y­m­­­f­o­­m­­­a­­a­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#18079308S

    🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Äänestä

Rasismia📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

Äänestä

Katujengien määrää on kiiteesti lisättävä suomessa.

Äänestä
  • Katujengit ovat kyllä idempää ja etelämpää tulleita, naamoista sen näkee

    Äänestä

Noita ”yön ajatuksia”

Äänestä

Onko ilmajoella mamujen katujengejä kun suojelupoliisin mukaan niillä on tiedossa suomessa noin 150 maahanmuuttajataustaista jengiläistä

Äänestä
  • On niitä. Joka puolella kylää. Onneksi meillä on Oodinit.

    Äänestä

Taitaa vastaavasti persuja olla tarkkailussa tuhat kertainen määrä ja juuri tuomittiin oikeudessa niitä pikku natseja linnaan jotka olivat suunnitelleet jopa Sanna marinin murhaa

Äänestä
  • Pitäis vähän Sannankin miettiä tekemisiään, hänen tehtävänsä oli edustaa omaa kansaansa, teki kaikkea muuta.

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Pitäis vähän Sannankin miettiä tekemisiään, hänen tehtävänsä oli edustaa omaa kansaansa, teki kaikkea muuta.

    Äläs nyt jaksa sitä samaa toistaa joka on torpattu jo useaan kertaan. Silloin olio kriisejä kuten korona, sota ja energiapula. Sannan aikana tehtiin velkaa 40miljardia kunn edelliset hallitukset oli tehneet jo 110miljardia pohjalle. Marinin aikana työllisyys prosentti oli ennätys korkea ja ihmiset voivat paremmin kun nykyisen perskokkari hallituksen ehdotusten kanssa mikä tulee maksamaan yhteiskunnalle lopult paljona enemmän kun mitä tulee säästöjä, leikkauksista sosiaaliturvaan ynm ei ole kun populistien päiväuni ja ajaa suomen entistä syvempään suohon. No Hail SS

    Äänestä

Ilmajoen oodinit akkanenn ynm muut ovat samaa luokkaa kun tuomitut

Äänestä

Kalju pää ja vähän järkeä ja nyt alkaa taas rasismi lentää persujen kanavilla ,niin eivät tavoistaan pääse ja seuraava ryöpytys odottaa :)))

Äänestä

Pitäusi muistaa hyvät tavat ja Rkp on laittanut sen jalkapannan millä persut nöyristelee kiltisti :))))))))

Äänestä
  • RKP:llä on hallituksen surkeimmat ministerit, vaivaannuttavia kuunneltavia. Korvat punottavat vieläkin siitä mitä kesällä tuli lauottua.

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    RKP:llä on hallituksen surkeimmat ministerit, vaivaannuttavia kuunneltavia. Korvat punottavat vieläkin siitä mitä kesällä tuli lauottua.

    Hijensi persujen rasismi siiven toki natsi keskustelu on nyt siirtynyt pienten ryhmien omille kanaville ja taas näyttää vihapuhe nostavan päätä. On jo paljon hyvää settiä kuvakaapauksilla ja persut kohta taas samasta asiasta otsikoissa

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Hijensi persujen rasismi siiven toki natsi keskustelu on nyt siirtynyt pienten ryhmien omille kanaville ja taas näyttää vihapuhe nostavan päätä. On jo paljon hyvää settiä kuvakaapauksilla ja persut kohta taas samasta asiasta otsikoissa

    SDP on jo esillä talousrikoksista.

    Äänestä

Allahu Akbar Ilmajoki kuuluu Somaliaan

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Suuta soukemmalle maassa maan tavoin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu