Venäjä pelkää jo itseäänkin....
Venäjällä syytetään Suomea venäläisvastaisesta radiopropagandasta https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000009967223.html
Tulee siitä kun vihaa elämää...
Seuraava vaihe on kun kaikki venäläiset laitetaan hullujen huoneeseen.
Kiitos aploodeista, kiitos !!!!
Venäjällä syytetään Suomea venäläisvastaisesta radiopropagandasta https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000009967223.html
Tulee siitä kun vihaa elämää...
Seuraava vaihe on kun kaikki venäläiset laitetaan hullujen huoneeseen.
Kiitos aploodeista, kiitos !!!!
Vastaukset 10
Vanhimmat
Olet oikeassa, ei mene kauaa kun Venäjä on poistettu ihmiskunnasta ja sivistyksestä. Se on itse tuhonnut itsensä, natsi-saksan lailla. Ja ihmiskunta kiittää ko asiasta ja runsaasti !!!!
Muistakaa historian kulusta mixi ne on mitä ne on tänään.. 400 luvulta lähtien Tzingis Khan ja mongolien vallan alla satoja vuosia ne eli...miehet tapettiin ja orjixi. Naiset raiskattiin. Joo monien sukupolvien ajan... Siitä syntyi nykyinen sekajätteen jälkeläisiä vuosisatojen ajan... ja tämä mitä nykyään asuttaa venäjää on siis mongolien ja venäläisten sekajätteen tulos. Ja ne tietää..me tiedämme että nehän ei edes ole Euroopalaisia ja kuulu Eurooppaan vaan Puten lättiin. EU ja rajat...Näin se vaan menee. trollit taas on siitä tietoisia... Samoin Putte, Lavrov, Peskov jne... koittavat nyt kaikin keinoin ja luulevat olevansa jotain....mutta tietävät että kuuluvat Aasiaan ja ja niitä Euroopassa hyväxytä... Eikä Kiinalaiset niistä pidä.. Ja Kimi käyttää Puten ahdinkoa hyväxeen... Ovat todella hyljexityä sekajätettä. Trolli kommenteja... älä ujostele...anna pala
🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18087963P
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Vainohullua porukkaa ja kansa on siellä sekaisin, kun uskoo kaiken huuhaan mitä valtio kertoo mediassa. Ehkä kun tarpeeks kauan siellä johtajat hokee mantraa, ett länsimaat ne kaiken takana on, niin ne rupeaa uskomaan itsekin tuohon höpinään totena. Putinhan on sekaisin kuin seinäkello, siitä nyt ei kellään ole epäilystäkään. Kumma nuo Venäjän diktaattorit, Stalin ja Putin, kummallakin hirveää harhaisuutta valtansa huipulla, tapattivat lähipiiristään ihmisiä, kun epäilivät heidän nousevan itseään vastaan.
"Kumma nuo Venäjän diktaattorit, Stalin ja Putin, kummallakin hirveää harhaisuutta valtansa huipulla, tapattivat lähipiiristään ihmisiä, kun epäilivät heidän nousevan itseään vastaan."
Ja sen takia ne itse pääsevät hengestään.
Kaikki diktaattorit ovat kokeneet raa'an väkivaltaisen kuoleman !!! Niin myös nykyiset väkivaltaiset diktaattorit tulevat kuolemaan.
Putin on täysi psykopaatti ja hullu koira joka räksyttää sotakiimaansa.
Putinin tapaiset raivohullut eivät vaan koskaan ymmärrä, että vaikka kaikki kyllä pelkäävät raivotautista rakkia, niin ei sitä kukaan kunnioita. Eivätkä raivotautiset rakit koskaan vietä leppoisia eläkepäiviä.
Puten vesipää paisuu ja sen takia että sillä on kuppa sixi pää on paisunut ja sen kyllä huomaa
Venäjällä on jo pskat housissa, odottavat vain kuolemaansa;
https://www.verkkouutiset.fi/a/kiinan-havittaja-teki-ikavan-tempun-kanadan-helikopterille-vaarallista-ja-epaammattimaista/#5cf2fc31
Baltiassa ollaan ihan Hissun kissun ja harjoitellaan kovilla.😑
UKRAINA WAR TODAY YOUTUBE