SatanistiPersun suunnitelmat.

No, Onkos petturipersuilla lisättävää ? Ja mitähän sopertaa persriikka ?
15336
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Petospersut on kyl koomisia ja ylinoloja..

Äänestä
  • 😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋

    ❤️ ­­N­y­­m­­­f­­­o­­­m­a­­a­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18099237d

    🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Äänestä

Tollot kiinni jääneet erotetaan puolueesta , muut saavat rautaristin valtakunnanjohtaja LTA .

Äänestä
  • Petospersut on kyl tyhmyyden multihuipennus !

    Äänestä

  • Persujen palkintomitali on kultainen pepe sammakko.

    Äänestä

  • Persusatanistien rikokset ei ole leikin asia.

    Persusatanisti raiskasi, kidutti, tappoi ja usein jopa söi osia uhreistaan jotka oli 56 koululaista tai lasta.

    Noin vaarallisia on persut. Jälleen persurikollinen...

    kammottava murhamies on Tshikatilo, joka murhasi 56 ihmistä. Heikkohermoisten ei pidä lukea oheista juttua. Tuskin kukaan löytää pahempaa tapausta, paitsi valtionjohtajien tai heidän apuriensa joukosta.

    http://www.kaltio.fi/index.php?97

    massamurhaajina on se vain kumma, että lääkärit ovat keulilla tappaja tilastoissa,

    hirmuteot:

    Yksinomaan keskitysleireillä tehtyihin ihmiskokeisiin osallistui 200 lääkäriä. Monissa maissa lääkärit osallistuvat kidutuksiin siinä tarkoituksessa, ettei kidutettava pääsisi ennenaikaisesti kuolemaan. On Suomessakin tehty kokeita parkinsonintautia sairastavilla potilailla ja tiedä mitä muita kokeita.

    http://personal.fimnet.fi/laakari/hannu.tapiovaara/auschwitz laakarit.htm
    Tshikatilo ollut Suomessa ja Bodom-järvellä? Suomi Saatanan alainen 70-luvun kommunismissa ja mm Suomen psykiatreja taisi käydä opissa Neuvostoliitossa?
    https://keskustelu.suomi24.fi/t/2403506/andrei--chikatilo-bdomin-murhaaja

    https://keskustelu.suomi24.fi/t/2514794/andre-chikatilo---bodomin-murhamies

    'Kunnon' persuna Tsikatilo totesi että uhrit oli ' haitta-ihmisiä', ihmissaastaa, koska olivat koululintsareita, pinnareita tai 'ilotyttöjä' ja siksi oli oikeutettu tappamaan, jne?

    Äänestä

  • Anonyymi00022 kirjoitti:

    Persusatanistien rikokset ei ole leikin asia.

    Persusatanisti raiskasi, kidutti, tappoi ja usein jopa söi osia uhreistaan jotka oli 56 koululaista tai lasta.

    Noin vaarallisia on persut. Jälleen persurikollinen...

    kammottava murhamies on Tshikatilo, joka murhasi 56 ihmistä. Heikkohermoisten ei pidä lukea oheista juttua. Tuskin kukaan löytää pahempaa tapausta, paitsi valtionjohtajien tai heidän apuriensa joukosta.

    http://www.kaltio.fi/index.php?97

    massamurhaajina on se vain kumma, että lääkärit ovat keulilla tappaja tilastoissa,

    hirmuteot:

    Yksinomaan keskitysleireillä tehtyihin ihmiskokeisiin osallistui 200 lääkäriä. Monissa maissa lääkärit osallistuvat kidutuksiin siinä tarkoituksessa, ettei kidutettava pääsisi ennenaikaisesti kuolemaan. On Suomessakin tehty kokeita parkinsonintautia sairastavilla potilailla ja tiedä mitä muita kokeita.

    http://personal.fimnet.fi/laakari/hannu.tapiovaara/auschwitz laakarit.htm
    Tshikatilo ollut Suomessa ja Bodom-järvellä? Suomi Saatanan alainen 70-luvun kommunismissa ja mm Suomen psykiatreja taisi käydä opissa Neuvostoliitossa?
    https://keskustelu.suomi24.fi/t/2403506/andrei--chikatilo-bdomin-murhaaja

    https://keskustelu.suomi24.fi/t/2514794/andre-chikatilo---bodomin-murhamies

    'Kunnon' persuna Tsikatilo totesi että uhrit oli ' haitta-ihmisiä', ihmissaastaa, koska olivat koululintsareita, pinnareita tai 'ilotyttöjä' ja siksi oli oikeutettu tappamaan, jne?

    persut on vaara

    Äänestä

satanistipersut ja vasarapersut. ja huijaripurran ampumis puheet..

Äänestä

Mel Gibsonin entinen työkaveri syyttää Gibsonia holokaustin vähättelemisestä.
http://www.iltalehti.fi/viihde/2012041315448836_vi.shtml

Neuvostoliiton keskitysleireistä kirjan Gulag Archipelago kirjoittanut Aleksandr Solzhenitsyn kertoo Venäjän keskitysleirien olleen sionistien tekoa. Hänen kirjassaan mainitut henkilöt ovat; Aron Solts, Yakov Rappoport, Lazar Kogan, Matvei Berman. Genrikh Yagoda ja Naftaly Frenkel, kaikki sionisteja.
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Gulag_Archipelago

Tuon raakalaismaisimman teon ihmiskunna historiassa rahoitti suurpankkiiri Jacob Schiff, sama raakainen määräsi Sverdlovin teloittamaan koko Tsaarin perheen lapsineen.

Tuollaisia eläimiä majailee Wall streetillä ilman mitään vastuuta kymmenien ihmisten lähennä venäläisten murhaamisesta.

Kuten Sotshenitsin sanoi: "Neuvostoliitto eivär johtaneet venäläiset". yli 70% neuvostojen jäsenistä oli muita kuin venäläisiä ja ugreja. Koskahan tämä vääryys hyvitetään.

Oikeidenmukaista olisi että tälle raakalaispankkiiriporukalle langetettaisiin taantuvasti tuomio ja korvaukset otettaisiin heidän tällä hetkellä olevasta suunnattomasta omaisuudesta. Joutuuhan Saksakin maksamaan koko ajan Holocaustista vaikka maksajat eivät olleet edes syntneet Holocaustin aikana.

Oikea summa Rotscheild:lta olisi jotain 10 trilioonaa dollaria

http://www.woodenshore.org/text/Glad.John.2011a.Jewish_Eugenics.pdf

Melillä on ilmaisesti sukset ristissä Hollywoodin juutalais-filmipomojen kanssa. Hollywood, kuten tunnettua, on syntymästään saakka ollut juutalaisten propagandatehdas. Miksipä ei olisi, kabbalistisen näkemyksen mukaan ottamalla viestintäkanavat haltuun, voi säädellä kohderyhmän subjektiivista todellisuutta.

Äänestä
  • Oliko tuo Schiff Hitlerin sotakoneistoa rahoittaneen BIS-pankin johtaja

    Äänestä

JUUTALAINEN Kurt Eisner liittyi Saksan vapaaseen sosiaalidemokraattiseen puolueeseen. 1918 hän yllytti ammustehtaan työntekijöitä lakkoon ja sai 9 kk tuomion jonka vietti selli numero 70:ssä Stadelheimin vankilassa.
Vapauduttuaan vankilasta hän organisoi vallankumouksen (Saksan vallankumous) jolla syöstiin vallasta BAVARIAN kuningashuone. Marraskuun 8. 1918 hän julisti BAVARIAN tasavallaksi ja vapaaksi valtioksi.

Emil Maurice, tämä ashke-NAZI-juutalainen isoisä perusti NAZI-puolueen, varttijuutalainen Hitleri oli puolueen jäsen numero 1 ja Emil numero 2

1933 Adolf Hitler nousi valtaan Saksassa. Zionistit olivat saaneet aikaan vapaamuurareiden avulla ns. Versailles’n rauhansopimuksen, joka oli syössyt Saksan työttömyyteen ja taloudelliseen ahdinkoon. Tämä yhteiskunnallinen tilanne suosi radikaalipuolueita

Äärioikeistolaisen Stern-liigan terroristin Avraham Sternin kirje NAZIi-Saksan hallitukselle, jossa hän ehdottaa liittoa Saksan kanssa Englantia vastaan päämääränään Israelin itsenäistyminen:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6f/SternGang-Doc-Nazi-Collaboration.jpg

Beirutissa, Saksan juutalais-NAZIen kanssa, solmittujen salaisten sopimusten mukaan, Lehi aloitti toisen rintaman sodan brittejä vastaan, vastapalveluksena Saksan juutalais-ashkeNAZIt auttaisivat erottamaan Euroopan juutalaiset Palestiinaan MUUTTOA varten.
http://en.wikipedia.org/wiki/Lehi_(group)#Contact_with_Nazi_Germany

Hitlerin juutalaiset sotilaat
100 000-150 000 juutalaista marssi Hitlerin armeijassa, myös kaksi sotamarsalkkaa.
http://www.kansaspress.ku.edu/righit.html
http://www.revisionisthistory.org/jewishnazi.html

Toiseen maailmansotaan johtaneista syistä esitettäköön vielä seuraavaa: juutalaiset olivat menettäneet osan hyvästä asemastaan Saksassa I maailmansodan jälkeen, kun olivat pettäneet Saksan niin kutsutulla ”Balfourin julistuksella”. Niinpä juutalaiseliitti alkoi vaatia asemansa palauttamista. Tämä vaatimus toteutettiin juutalaisten maailmankonferenssissa 1933.

Saksa kieltäytyi antautumasta vuonna 1933 Juutalaisten maailmankonferenssille Amsterdamissa, joten juutalaiseliitti hajotti maailmankonferenssin.

Herra Untermeyer, joka oli Amerikan delegaation päämies ja konferenssin puheenjohtaja, palasi Yhdysvaltoihin ja meni ABC:n studioille. Siellä Untermeyer esiintyi maanlaajuisessa radiolähetyksessä, joka oli sisällöltään tällainen: "Maailman juutalaiset julistavat pyhän sodan Saksalle. Nyt me olemme yhdistyneet pyhään selkkaukseen saksalaisia vastaan. Saadaksemme heidät antautumaan me näännytämme heidät maailmanlaajuisella boikotilla. Tämä tuhoaa saksalaiset, koska he ovat riippuvaisia vientikaupastaan."

Todellakin kaksi kolmasosaa Saksan ruokavaroista täytyi tuoda ulkomailta, joka onnistui viennistä saaduilla tuloilla. Joten, jos Saksa ei pystyisi viemään tuotteitaan ulkomaille, kaksi kolmasosaa Saksan kansasta kuolisi nälkään. Ruokaa riittäisi vain kolmannekselle kansalaisista. Nämä toimet saksalaisia vastaan, eikä rotuviha, synnyttivät niin sanottua juutalaisvastaisuutta Saksassa.

Tapahtumat johtivat sittemmin toiseen maailmansotaan sionistien julistaessa sodan Saksaa vastaan.

1939-1945: Toinen maailmansota syttyi, kun kasaarieliitti julisti sodan Saksalle. Kasaariaatelilla oli myös suunnitelmat saksalaisten rodullisesta hävittämisestä. Juutalainen Nathan Kaufman vaatii kirjassaan "Germany Must Perish" (USA 1941), että "ilmapommitusten jälkeen säilynyt saksalainen väestö, miehet kuin myös naiset ja lapset on steriloitava, jotta varmistettaisiin saksalaisten rodullinen täydellinen tuho".

Äänestä

Netti on aika perusteellisesti murtanut myytin. Mitäköhän muuta kusetusta on maailmassa meneillään, jos tollainen meni läpi oppikirjoissa ja "historiassa".

http://incogman.net/04/2012/incog-breaks-the-6-million-number/

Finally, after 5 years I break the mythical and Jew-sacred 6 million number in hits on my little site!

In case you still labor under the brainwashing of the Jews, get this: They’ve been pushing that number since before World War I (1914-1918). How could that be you ask? Well, just go to THIS LINK for a bunch of newspaper articles way back before WWII and the Nazis (it actually goes back to the turn of the 19th century). Clearly it’s BS.

Seems a few Kaballistic Jew rabbis thought that 6 million Jews would have to be cremated before the modern State of Israel could come into existence. WWII and the Nazis gave the International Zionists the perfect excuse; along with greedy and attention-seeking little Jews the opportunity to make up all kinds of crap and rake in a few shekels!

2. maailmasota oli ennen kaikkea EUGENIIKKASOTA, jossa juutalainen eugeniikkaprojekti vei voiton saksalaisesta. Einstein oli tämän samaisen eugeniikkaprojektin TUOTOS kehittyneine aivoineen. Ei ole mikään sattuma että juutalaiset johtavat tiede-Nobel-tilastoja.

http://www.woodenshore.org/text/Glad.John.2011a.Jewish_Eugenics.pdf

Niin, ja äly sinällään EI merkitse eettisyyttä, kuten siionisti- ja rasistivaltio Israelista voimme havaita.

Äänestä

Persulit nyö öyhöttäjät, ja salaliittoja palvovat pellet.

Äänestä

Ensi vaaleissa huijaripersut saa jättimäisen vaalitappion.

Äänestä

venäjän propagandaa persut vaan jakaa palstoilla...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

No, Onkos petturipersuilla lisättävää ? Ja mitähän sopertaa persriikka ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu