Teetkö vohveleita?

Joskus nekin ovat mukavia syödä. Halpaa tehdä, hilloa tai jotain päälle.
7167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Teen ja ne on ihania. Hillon kanssa.

Äänestä

Joo ! Meillä siivutetaan banaania siihen päälle ja sitten töräys kermavaahtoa pullosta.

Äänestä
  • Hmmm..pidot senkun paranee.:)...en ole koskaan tuota pullovaahtoa ostanut, pitää joskus kokeilla.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Hmmm..pidot senkun paranee.:)...en ole koskaan tuota pullovaahtoa ostanut, pitää joskus kokeilla.

    Kannattaa ! Näppärä ja nopsa !

    Äänestä

Sain lahjaksi vohveliraudan mutta en ole vielä ehtinyt kokeilla. Meinaan kyllä tehdä.

Äänestä

Vohveli vaniljajäätelöä ja vielä mansikkahilloa niin hyvä tuli.

Äänestä
  • joo hyvää mutta eipä kovin terveellistä,vaaleeta prosessoitua viljaa,rasvaa,ehkä suolaa sokeria? pari kuukautta rupee näkymään jo iholla ja sisuskaluissa. en oo muuten terveysintoilija ihan tavallinen keski-ikäinen jolla jää jo ajatuskin keskivartaloon

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Joskus nekin ovat mukavia syödä. Halpaa tehdä, hilloa tai jotain päälle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu