Antti Lindtman on jyrähtänyt. Eli kehotti Suomea valppauteen yhä häikäilemättömämmän, arvaamattomamman ja aggressiivisemman Venäjän suhteen. Ja Putleri paskansi samantien housuun.
Mutta hyvä kuitenkin että alkaa todellisuus palailla vähittäin vasurienkin tajuntaan. Mitä sanoo Sanna? Ei mitään.
Mutta hyvä kuitenkin että alkaa todellisuus palailla vähittäin vasurienkin tajuntaan. Mitä sanoo Sanna? Ei mitään.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Mutta mtä sanoo Lii ? Sanoo että kaikki on otettava ja lämmin peti petattava.
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#181157282
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ei Sannaa kiinnosta. On lennettävä ympäri maailmaa puhumassa pehmeitä.
Mielenkiintoista kuitenkin, että lähes kaikki ovat samaa mieltä siitä että nyt on kyseessä venäjän yritykset vahingoittaa suomea. Ei siis kyse ole oikeista turvapaikan hakijoista. Hallituksen pitäisi nyt kiireesti tehdä jotain todellista maan pelastamiseksi.
Jos olisi Lintmanni nyt pääministeri, ei uhoisi putiinin nahjus meille
Lindman laittaisi kommandopipon ja tonttulakin päähän ja heiluttelisi munasillaan leikkiasetta, voisi jopa tehdä heilautuksen.
Laitetaan lintmanni munasillaan rajalle rajatolpaksi, loppuu turvapaikan haku saman tien.