no, nyt myös vartiuksen rajanylityspaikan puolustus on pettänyt, valtavat määrät vihollisen polkupyörä ja potkulautakomppanian sotilaita on lyönyt kiilan suomineidon uumalle vallaten useita vokkeja täydellä ylläpidolla alkuperäisväestön palvellessa tunkeutujien pienempiäkin toiveita
pahat paikat nyt kyllä
Anonyymi-ap
8150
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Polkupyörällä tulo kielletty mutta saa tulla jos haluaa?
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18115906z
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Luulis pakkasessa potkulaudan akun jo hyytyvän muutamaan kilometriin. Tuskin kestää reissua Viipurista asti? Mutta enhän mä voi kaikkea tietää. Mä epäilen vaan.
Suvakin matematiikalla yhdellä potkulaudan latauksella matkaa vaivatta taittaa. Mitä luultavammin, vaikka Irakista maamme itärajalle. Jos on vaan tarpeeksi komea ja voimissaan oleva nuorukainen kysymyksessä.
nyt myös suljetulta nuijamaan raja asemalta toivotetaan tulijat tervetulleiksi täydellä ylläpidolla
Miksei suomalaiset toimi kuin virolaiset! Kaikki rajat kiinni kaikilta Venäjältä tulevilta!
Näkyykö rouvia jo rajalla haarat leväällä nyt olisi oikeata karjalanpiirakkaa tarjolla 😂🤣
no, illan huipentumina on polkupyörä ja potkulauta pataljoonan messevä pikkujouluillallinen vallatulla alueella jonka jälkeen häkkänen ja tynkkynen
jakavat joka kuukautisen diskorahan valtaajille