Eduskuntalähetys TV 1, Klo 14:00 !!

Ja tietysti myös yle areenasta. Muistakaakin katsoa !! 14.00
19241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Petturipurra leikkaa nuorilta..

Äänestä

Mielenkiinnolla odotan mitä ne nyt selittää. . .

Äänestä
  • Nyt eduskunnan pitää antaa selvät ohjeet hallitukselle Itäraja välittömästi kiinni.
    Sen ohjeen antamisen jälkeen voidaan palata normaaliin eduskunnan päivä järjestykseen.
    Nyt sitä tolkkua ja rotia eduskunnan toimintaan.

    Äänestä

  • Mä katon näitä lähetyksiä aina, joku areenasta tai telkasta.

    Äänestä

Nyt menee RAJA KIINNI

Äänestä
  • "Raja menee kiinni" mutta MATUJA TULEE SILTI SUOMEEN !!

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    "Raja menee kiinni" mutta MATUJA TULEE SILTI SUOMEEN !!

    Miten voi tulla jos raja on kiinni?

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Miten voi tulla jos raja on kiinni?

    No kun ne on pakko päästää maahan. "kansainväliset sopimukset ja yms plaa plaa". Näin se menee käytännössä. Katsotko ikinä muuten TV uutisia ?? Ymmärrätkö niistä mitään ?

    Äänestä

Ei ole aikaa roikkua telkkarin ääressä kun eräiden täytyy tehdä jopa töitä maksaakseen ministereiden veronalennukset.

Äänestä

Toivotaan että on avoin äänestys rajojen kiinni laittamisesta.

Äänestä

Näkyy olevan välikysymys oikeistohallituksen kurkunleikkauspolitiikasta.

Äänestä
  • Fasistihallitus nujertaa nuoret.

    Äänestä

Vihervassarikommunistien kirous(Haloska, KoivistotLipposet,mätäsalo,mikkoska, haavisto,iirisrukka , emmaämmä jnejne saattama kirous leijuu Suomen kansalaisten turvallisuuden yllä huolimatta, mikä hallitus vallassa.

Äänestä
  • Suomen kansan on noustava Orpo-persu fasistista ja rasistista hallitusta vastaan!

    Äänestä

Voitte ihailla vasemmistolaisia sikoja OPPOSITIOSSA. On monen näköistä möllöttäjää ja kaikilla naama norsunvitulla.

Äänestä

Kaatakaa hallitus !

Äänestä

Paska halitus nurin.

Äänestä

Fasistihallituksen on jo aika kaatua. Kansalle valta.

Äänestä

Purra pääsi hallitukseen petoksen avulla, huijasi köyhiltä äänet.. #PETOSJYTKY !

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ja tietysti myös yle areenasta. Muistakaakin katsoa !! 14.00

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu