Suomeen rakennetaan järjestelykeskuksia pakolaisille jotka muistuttavat vahvasti keskitysleirejä. Jos tilanne menee pahaksi niin ruvetaanko niihin viemään myös kantasuomalaisia jotka kuuluvat johonkin vähemmistöön? Ollaanko Natsi Saksan tiellä?
Nato rakentaa pakolaisille keskitysleirejä
Anonyymi-ap
23310
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Tiltujen vähemmistö viedään niihin ja heistä tulee puolustusvoimien ammuntojen maalitauluja tästä on Putinin kanssa jo sovittu 5 ruplaa per pää
Heil Putler!
Monttu trollin huijausta
Tiltusta saa 5 euroa ja rotanhännästä 10 euroa
Kaheleita koko porukka.
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000010009548.html
Juu juu ensin kokeillaan pultsareilla palaa herkästi sellaiset kunnon juopot sitten kokeillaan mv lehden ja Ylilaudan lukijoilla kun paljon on imenyt paskaa niin kuinka palaa
Saakohan noita Tiltuja käyttää yksityisillä ampumaradoilla alkuun ottaisi ne isopäisimmät ja lihavimmat ja kun alkaa sihti oleen kohdalla voi ne matoja kantavat luikut laittaa maalitauluksi .
Rottiin on muuten helvetin vaikea osata kun ne on niin pieniä ja vikkeliä siihen verrattain Tiltuun osuu tosi helposti
Kuinkahan helppo on osua läskiin juoksevaan Tiltuun kyllä siihenkin vähän ennakkoa joutuu ottamaan riippuu tietysti välimatkasta
Mutta rotat ovat kovin nopeita lisääntymään, ja elävät ihmisten jätöksillä. Siis, venäläisen prototyyppi.
Joka jannulle huone 5 tähden hotellista mieluiten sviitistä ja taskurahaa 1500e kuussa
Nuoria urheilija miehiä, eli trialton. Juosten RuotsinLandskronaan sieltä pyöräillen Alicanteen ja uiden välimeren yli. Sinnä vasta trialton.
Ongelma pahenee, jos näitä maita ei auteta ja KOULUTETA ja SIVISTETÄ (huom!) kotimaassaan.
Nato-suomi siirtyy pakolaisten suojelusta pakolaisten TAPPAMISEEN USA:n ja Israelin rinnalle.
Idiootti-putleristin tekstiä.
Kyse ei ole pakolaisista, vaan ihannemaanne Venäjän lähettämistä tunkeutujista.
Suomi kohtelee heitä kansainvälisten sopimusten ja omien lakiemme mukaisesti.
Missä USA tappaa pakolaisia? Entä Israel?
Aloittajan teksti onkin otettu vastaan hyvin vakavalla mielellä.
Aloitus on lapsille tarkoitettu "Etsi viisi virhettä" -tehtävä
1. Nato rakentaa ...
2. muistuttavat vahvasti ...
3. ruvetaanko niihin viemään ...
4. Ollaanko Natsi Saksan tiellä?
Löysin nuo neljä, viides on jotenkin kierosti piilotettu ?
Venäjä on suuri keskitysleiri, jossa eliitti: oligarkit ja silovikit, ja itse tsaari mässäilevät huoltorakennuksissa kansan kustanuksella. Ja naroda on valmis kuolemaan muttei elämään nomenklatuuran puolesta.
Eiköhän näiden leirien tarkoitus ole pitää nämä" pakolaiset" poissa ihmisten ilmoilta. Nyt voisi käyttää natoa apuna;- pikakäännytyksen jälkeen kaikki voisi lennättää naton joukkojen kuljetuskoneilla esim. mogadishuun.(menomatka) venäjän voisi myös antaa keskittää näitä porukoita omille alueilleen, sitten raja kiinni ja pakolaiskäsittely helsinki-vantaa lentokentälle. Kaikki media siirtyy sinne, ketään ei enää kiinnosta mitä hyisessä korvessa tapahtuu. Blac friday-raatteen tie!
Globalismi on rakentanut EU:sta keskitysleiriä.
Rajat kiinni ja aitoja ympärille.
Kun kokonainen maanosa saadaan komentoon ja oma tahto nujerrettua, on meillä kaikkien aikojen suurin avovankila.
Ja mikä nerokkainta, se on saatu maiden johtajien pään sisälle.
Tahdottomat ilveilijät toteuttavat globaalihallinnon käskyjä ja neogestapo valvoo määräysten toteuttamista.
” Tahdottomat ilveilijät toteuttavat globaalihallinnon käskyjä ja neogestapo valvoo määräysten toteuttamista.”
Kun vertaa Suomea ja Venäjän Tiltun kotimaata niin sopii kysyä, että KUMMASSA MAASSA saa väärästä mielipiteestä 15 vuotta vankeutta ja kummassa taas ei saa?
Olet itse vuosikausia ratsastanut läntisen vapaan ilmaisun puitteissa ollen kaikessa erei mieltä kuin yli 90 % muu kansa! Jos Venäjällä saisi vapaasti keskustella johdon päätöksistä niin mahtaisiko edes olla Ukrainan sotaa?
Puteristin tavanomaista valetta.
Järjestelykeskuksissa maahantulijoiden henkilöllisyys selvitetään ja tarvittaessa myönnetään lupa jäädä tai annetaan poistumiskehoitus.
Keskitysleirejä on teidän ihannemaassanne.
Niihin joutumistahan tulijat juuri pelkäävät.
Australiassa on keskitysleirejä niille, jotka eivät suostuneet piikityksille.
Mikä tilanne on tällä hetkellä, kun totuus piikeistä paljastuu yhä selvemmin hyökkäykseksi ihmisten terveyttä vastaan, en tiedä.
Mutta leirit ovat fakta ja voisi hyvin päätellä, että se oli iso koe tulevaisuutta ajatellen.
Globalistit ovat rikollisia.
Pöljä, nato mitään leirejä rakenna, vaan mm. SPR ja pelastuslaitos rakentaa lämmintä tila päis majoitusta. Kävisit joskus ulkona, niin oivaltaisit, että siellä on kylmä, ja tarvitaan suojaa. Ja mitä tekee palvomasi diktaattori putler? Käyttää ihmisiä aseena rauhaa rakastavia naapuri maita vastaan, ja kuljettaa ihmisiä rajalle, ja työntää pakkaseen.