Ottako joku vielä IF - ruotsalaista vakuutusta??

IF VAKUUTUSTA ei kannata ottaa. Se on Ruotsalainen. Suosi Suomessa Suomalaista. IF hylkää aina ensiksi ja katsoo haluatko lähteä oikeuteen..vaikka asia olisi kuinka selvä tahansa. IF VAKUUTUSTA ÄLÄ OTA ja vaihda pois Suomalaiseen
269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

IF ..nej..nej Suomessa Suomalaiset Suomalaista käyttämäään

Äänestä
  • 😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

    😍 ­­­N­­y­m­­­f­­o­­m­­a­­­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18132748w

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

IF VAKUUTUSTA ei kannata ottaa. Se on Ruotsalainen. Suosi Suomessa Suomalaista. IF hylkää aina ensiksi ja katsoo haluatko lähteä oikeuteen..vaikka asia olisi kuinka selvä tahansa. IF VAKUUTUSTA ÄLÄ OTA ja vaihda pois Suomalaiseen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu