Uskomattoman surkea paikka. Yhdessä Burger ateriassa kesti 1 tunti ja 10min. Valitteli myyjä ruuhkaa, vaikka oli vain 4 ihmistä. Dipit loppu. Roskikset täynnä. Palanut hampurilainen. Kylmät ranskalaiset. Keittiön käry haisee. Myyjä/Kokki unohti jokaisen tilauksesta jotain.
Klaukka Teboil Rolls kiertäkää kaukaa!!
13
1016
Vastaukset
- Anonyymi
Oliko vain yksi tyyppi duunissa? Siis sama teki ateriat ja myi?
- Anonyymi
Onko tämä se Putinin kätyri...
- Anonyymi
Antakaa kuitenkin mahdollisuus uudelle yrittäjälle ja työntekijöille! Kaikilla on uudet työpaikat ja tuskin kukaan ole seppä syntyessään. Itse olen sitä mieltä. Kukaan heistä tuskin tahallaan virheitä tekee, opettelevat vasta uutta. Aiemmin siellä oli todella tunkkaista ja ahtaan puolesta ja palvelu oli niin ja näin mutta nyt on kyllä hienomman näköistä ja palvelu on ollut hyvää ja asiallista. Mukavaa joulun aikaa kaikille!
- Anonyymi
Teboilille ei pidä mennä. Venäläisten omistuksessa ja yrittäjä maksaa provikkaa Venäjälle.
- Anonyymi
Onko tämä se venäläisen omistama?
- Anonyymi
Teboil kai sen omistaa ja venäläissukuinen pyörittää vuokralaisena. Venäjälle siitä valuu rahaa vuokrina ja minä lie komissioina.
En mene vaikka maksettaisi.
- Anonyymi
Miksi te ihmiset vihaatte venäläisiä? Ukrainan sodan takiako? Ootteko yhtään miettinyt miksi ukrainalaiset kannattaa natsismia heidän joukossa? Onko siinä mitään järkeä? Minun mielestä on venäläiset on ihan yhtä lailla ihmisiä kuin kaikki muut. Enemmän miettikää ihmiset sitä kuinka saisi tietty yhteisö kuriin heidän näpistelystä ja siihen liittyvä ylimielisyys ja röyhkeys.
- Anonyymi
Roskasakkia nuo venäkäiset
- Anonyymi
Minusta siellä on henkilökunta tosi mukavan olosua , ja mitä oon kuullu niin omistajakin on kyllä suomalainen.
- Anonyymi
Teboil ketjua käytetään hybridivaikuttamiseen ja tullaan vielä käyttämään tehokkaasti Putinin työkaluna Suomessa. Alkua oli Venäjällä järjestetyt Teboil hiihtokilpailut.
Tätä ei Nurmijärvellä tajuta. Kyse ei ole pelkästään että rahat menee yrittäjän toimesta Venäjälle.
- Anonyymi
Näinhan se on. Kannattaa ohittaa kyseinen huoltoasema.
- Anonyymi
Itse käyn siellä ehkä kerta viikossa ja aina on ollut hyvä ja asiallinen palvelu. Ihme sakkia, kun ei hyvä ja mukava henkilökunta ei kelpaa! Ja hampurilaiset ne on hyviä, alkujännityksen jälkeen. Omapa häpeene on ei huoltoaseman palvelut ei kelpaa!
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1018827
- 474349
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021946Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html391554- 241480
Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,341209Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia121190Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk53887Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31872Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v29837