Tunnettu koomikko härski läpänheittäjä kysyi netissä tissejään ja persettään esitteleviltä naisilta halukkuutta paneskeluun. Vaan nämä tytötpä eivät halua antaa, mutta antavat silti vahvan viestin, että koko ajan panettais.
Milloin liian vähäpukeiset kuvat naisista ja miehistä kielletään?
Niin, koomikko menetti kaikki duunikeikat. On tää saatanan ahdasmielinen ympäristö.
Milloin liian vähäpukeiset kuvat naisista ja miehistä kielletään?
Niin, koomikko menetti kaikki duunikeikat. On tää saatanan ahdasmielinen ympäristö.
Vastaukset 6
Vanhimmat
no mitäs koomikko aikoo tehdä...jatkaako kyselemistä vai tyytyykö tumputtamaan. on se noilla julkisuuden henkilöillä hankalaa jokainen horo kun mielellään tuon julkisuudessa kertoo että se ja se oli musta kiinnostunut.
🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18138819a
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Jaa että oikein viestiä antavat. Salli mun nauraa, ei ole ole mitenkään naisen vastuulla asiat kuten olet yksinkertaisuudessasi tulkinnut,
Usein naisella on kyllä mies omasta takaa joten ei hänen tarvitse mitään ” viestittää ” kenellekkään.
Naiset ostelevat kauniita vaatteita ihan vaan koska pitävät itse niistä, ei mitenkään sinun vuoksesi eikä viestityksenä . Seksikkäät vaatteet ovat kauniita ja jos nainen niistä pitää ja pukeutuu niihin niin se on ihan vaan hänen päätöksensä hän ei ole mitenkään vastuussa siitä mitä yksinkertaisuus siitä ajattelee, koska pukeutuu oman itsensä vuoksi
Niin että jos minä laitan vaikka lyhyen hameen ylleni ja avokaulaisen topin sen kanssa niin laitan sen siks että pidän niistä. En kenenkään muun vuoksi kauniit naiset rakastavat kauniita vaatteita ja heille ei ole mikään ongelma niitä käyttää, aika lopettaa lapselliset kuvitelmat että seksikkäät vaatteet olisivat jotain viestintää kellekkään,
Ei naisen tarvitse peitellä itseään nykyään vaan saa pukeutua ihan miten se hänelle sattuu sopimaan .
Koomikko ilmeisesti tulkitsi väärin asiat. Luullessaan että hänen oikeutensa on yrittää alentaa naisia tekstailemalla heillä asiattomuuksia. Siis sellaisia tekstejä annetaan vaan ihan sille ikiomalla partnerille .hän teki mielessään hyvin väärän arvion naisista.
Ei naiset miehiä varten pukeudu kauniisiin vaatteisiin , jos nyt luulet sen olevan joku viesti niin luulet väärin .
"Vaan nämä tytötpä eivät halua antaa, mutta antavat silti vahvan viestin, että koko ajan panettais."
Ostamalla kuvia ostat myös panon? Niinkö se siellä venäjällä menee?
Älä osta edes niitä kuvia, ovat kalliita ja usko pois: seksi pitää ostaa erikseen niiltä jotka sitä haluavat myydä.
Myös julkisuuden henkilöiden.
Näin se menee Jos nainen pukeutuu kun huora ja muutenkin käyttätyy kuin huora niin kai sitä voi olettaa että kyseessä on huora?
Jos nainen pukeutuu kuin poliisi ja muutenkin käyttätyy kuin poliisi niin voinee olettaa että se on poliisi?