kunniamerkit Häkämiehelle

ja Pesoselle, noille duunaria syvästi vihaavalle. Kun naamiot on riisuttu, paljastuu presidentistä täysiverinen kokoomulainen.
https://yle.fi/aihe/tekstitv?P=107
3101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oikeille miehille meni. Miesten miehille, jotka tekee eikä valita.

Äänestä
  • Ai Kemira Growhow:n myyjälle ja valehtelijalle? Tekivät tosiaan. Valittajia ovat molemmat.

    Äänestä

Tsunamis Sauli roikkui jossain lyhtypylväässä ja silloin tuli ihmisyys .
Noin kolme vuotta Saulin järki ja ihmisyys oli päällä . Sit se unhottui , voi sauli rukkaa ala aneleen taivaspaikkaa , sul on kiirus.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

ja Pesoselle, noille duunaria syvästi vihaavalle. Kun naamiot on riisuttu, paljastuu presidentistä täysiverinen kokoomulainen.
https://yle.fi/aihe/tekstitv?P=107

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu