Kyrpä-Remin vetoketju rikki

Jäätyneellä mulkullaan brassailut Remi jälleen ongelmissa,

https://www.iltalehti.fi/talviurheilu/a/97760d68-9b24-487f-a585-3af39656e275

– Olin kusella tuossa pari minuuttia ennen lähtöä ja se meni jotenkin rikki.
4304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei pitäisi kuseskella mihin sattuu.

Äänestä

Meneekö toi pöljäily jo tyhmyyden piikkiin. Ymmärtäisi että kerrasta oppis.

Äänestä

Liian iso peenis haittaa urheilussa.

Äänestä

Kuinka pitkä?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jäätyneellä mulkullaan brassailut Remi jälleen ongelmissa,

https://www.iltalehti.fi/talviurheilu/a/97760d68-9b24-487f-a585-3af39656e275

– Olin kusella tuossa pari minuuttia ennen lähtöä ja se meni jotenkin rikki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu