Kaksi lyhyttä monopoli miestä nähty linnanjonossa

Haha😂voi painaa pään pidemmän naisen tissien väliin ja huutaa: Momma! 🤣
11195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Huumoria pitää olla.

Äänestä

On se komeaa katsottavaa kun univormuun pukeutuneet heteromiehet kättelee jonossa presidenttiä!

Ei homot tanssi linnassa kun on kunnon presidentti!

Äänestä
  • Joakim Vigelius esitteli rakkaansa Linnan juhlissa

    ansanedustaja Joakim Vigelius (ps) asteli Linnan juhliin yhdessä kumppaninsa Andrea Bonnettin kanssa.

    Pariskunta on ollut yhdessä kuusi vuotta, mutta tänään he esiintyivät ensimmäistä kertaa julkisesti yhdessä.

    Vigeliuksen mukaan pariskunnan itsenäisyyspäivän tunnelmat ovat olleet oikein hyvät ja juhlalliset.

    Hän sanoi lähteneensä Linnan juhliin avoimin ja innokkain mielin. Alkuillasta suunnitelmat olivat vielä vähän epämääräiset.

    – Pyörimme nyt tässä ja koetamme löytää ihmisiä, joiden kanssa keskustella. Jatkoillakin saatamme käydä, Vigelius sanoi.

    Pariskunta valmistautui illan juhlaan muun muassa ruokaillen.

    – Tehtiin pannukakkuja ja käytiin syömässä. Suomalaista ruokaa, Vigelius sanoi.
    https://is.mediadelivery.fi/img/1920/164bc4c1894945928fa59e3b3d73f2f3.jpg

    Komea poika!

    Äänestä

Tissi maistuu kaljupäälle! 🤣😂

Äänestä
  • Ei se kaikille maistu.

    Tosimiehille maistuu letku.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Ei se kaikille maistu.

    Tosimiehille maistuu letku.

    Haha🤣

    Äänestä

Oudot juhlat!

Ensin vanha kurttu lausui runoja ja nyt joku turvonnut ukko laulaa!

Äänestä
  • Ja joku vanha käppänä isännöi.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Ja joku vanha käppänä isännöi.

    Tåhän mennessä onkin itsenäisyyspäivää isännöinyt aina alle 40-vuotias vasemmisto-demari-presidentti, joskus taas nuori demarinainen presidenttinä ollessaan!
    Voi että ne ajat on muuttuneet!

    Äänestä

Paljon isokokoisia, tuhdissa kunnossa olevia naisia! Hyvät tulot, hyvä ruokahalu, liikunta ei kiinnosta? Mutta meille rahvaalle höpötetään liikkumisen tärkeydestä, ravintorikkaasta arkiruoasta ja painonpudotuksesta!

Äänestä
  • Paljon rikollisia joukossa.

    Melkein joka kolmannella vieraalla on jokin tuomio taustalla. Mutta sehän taitaakin nykyisin olla pääsyvaatimus ja kunniallinen ansio, pikemminkin kuin likatahra ansioluettelossa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Haha😂voi painaa pään pidemmän naisen tissien väliin ja huutaa: Momma! 🤣

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu