Elnakki rumatikki kumilenkki portapotta öllölä tuuri kokta jäätyi roiskui ransitti vaihtui niuva parkkipaikka 7 vuotta
Santander vauhtipyörä
Anonyymi-ap
2
266
Vastaukset
- Anonyymi
Siitä se lähtee ja iloksi vielä muuttuu.
- Anonyymi
Vauhtipyörä pyörii oikealle kun ajetaan eteenpäin ja vasemmalle kun ajetaan taaksepäin, sitä taaksepäin ajamista sanotaan peruuttamiseksi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4058879Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1723308- 171774
- 771146
- 761068
- 271055
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta641011Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss79985- 55973
- 65930