Li on ainoa järjen ääni

Olisi ihanaa jos saataisiin Liistä presidentti
17174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Pahin mahdollinen vaihtoehto. Sellainen joka koulun vihatuin hikipinko tyylinen muikkeli.

Äänestä
  • Li on Suomen pätevin poliitikko.

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Li on Suomen pätevin poliitikko.

    Muistaisin nähneeni kuinka umpikännisenä nojaili liikennemerkkeihin ja lyhtypylväisiin. DENA mikä dena (alkoholisti).
    Voiko denaan luottaa pitkällä juoksulla?

    Äänestä

Andersson ei ymmärrä mistään mitään!

Se että on hyvä muisti ei tarkoita että olisi muuten fiksu!

YO kirjoitukset kertovat missä kunnossa muisti on!
Pelkkää ulkoa lukemista!

Äänestä

Eikö noita tenttejä voi aikaisemmin näyttää?
🌛😴

Äänestä
  • Niitähän ei tarvitse katsoa.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Niitähän ei tarvitse katsoa.

    On täysin mahdotonta että Suomeen valittaisiin Kommunisti presidentti, ja vielä nainen. Kyllä varmaan kaikki aikuiset muistaa miten meni edellisen vassarieukon kanssa , oltiin täysin ryssän taskussa , eukko meni New Yorkissa haukkui Usan presidentin, ja ihmetteli kun ei kutsuttu Valkoiseen taloon ?

    Äänestä

Sieltä tulee Amerikan toimesta valittu presidentti etukäteen, eli mahdollisimman Nato myönteinen ja äänestyksellä ei ole mitään väliä

Äänestä
  • Eero Lehti päättää kuka pressaksi- kuten eduskunnankin viimeksi?-

    toki Putin antaa hälle ohjeet?

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Eero Lehti päättää kuka pressaksi- kuten eduskunnankin viimeksi?-

    toki Putin antaa hälle ohjeet?

    Eero Lehti on rikollinen, joka on ottanut oppinsa Warren Buffetilta. Pelkkä nolla ja suuren maailman plagioitsija.
    Lukekaa kirjoja. "Lukeminen kannattaa aina" (Jörn Donner).
    Ps. Järjesti syyttömiä vankilaan hyvävelisuhteita käyttäessään, ja vain saadakseen itselleen TILIÄ!
    Selvittäkää kokkareiden taustoja. Niillä ei juuri koskaan ole puhtaita jauhoja pussissaan.

    Äänestä

Jo olisi nato suomen kumppaneilla naurussa pitämistä jos Li valittaisiin.....

Äänestä

Miten niin.

Äänestä

Olisihan se mahtavaa, jos saataisiin kommunisti presidentiksi. Niin odottanut sitä jo vuodesta 1916 asti, nyt alkaa jo kyllä väsyttämään.

Äänestä

Lin kanssa voisi ottaa parit kaljat ja viettää mukavan illan mutta ei sen enempää.

Äänestä

Ainoa joka sai yleisöltä ablodit järkipuheestaan.

Äänestä

eikö toi tyyppi ollu just viime kertaisessa hallituksessa ja mitä ne sai aikaan...hirveet velat ja kaikki seurabileet ykkösuutiseksi.

Äänestä

Jokaisesta vastauksesta vuoti, kaikile kaikkea ja kaikki kaikkialle, eli USSR

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olisi ihanaa jos saataisiin Liistä presidentti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu