Minä en välitä mitä muuta sanovat, mutta minusta Suomen kaikkien aikojen paras ja ehkä koko Euroopan paras kehonrakentaja kautta aikain on Jari "The Bull" Mentula.
Uskomattomat massat, ei häviä Mr. Olympia miehille, todella hyvä muoto, hallittu poseeraus ja reilu meininki.
En voi tajuta miten hän sai pro kisoissa heikkoja sijoituksia vaikka li melkein joka kisassa ylivoimaisesti paras kisailija. On niin perseestä tämmönen arvostelulaji kun palkintosijat on varmasti ostettu jo etukäteen.
Paras kehenorakentaja
12
600
Vastaukset
- Anonyymi
Joo hyvä roidgutti oli ja meinas kuolla myrkkyihin.
- Anonyymi
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18176313C
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Sun on pakko olla trolli. Jartsan karmea rakenne esti häntä menestymästä edes Sm-tasolla mainittavasti. Kehonrakennuksen irvikuva.
- Anonyymi
Teki kuitenkin paljon rahaa.
- Anonyymi
Teki rahaa humpuukivalmennuksillaan, kehokisoista ei tienannut lanttiakaan.
- Anonyymi
Kateelliset vain räksyttää, huippu äijä.
- Anonyymi
Kai se nyt tietää treenaamisesta ja ruokavaliosta paljon kun on kehittänyt itselleen isot lihakset.
- Anonyymi
Bullin isot lihakset on massiivisen roinaamisen tuloksia. Ilman myrkkyjä ei pääse samaan kokoluokkaan vaikka olisi ravitsemustieteen professori.
- Anonyymi
Itse kyllä ostin lisäravavinteet ja salikortin kun kuvittelin pääseväni ilman kiellettyjä aineita samantyyliseen kuntoon kuin Bull. Tulinko huijatuksi?
- Anonyymi
Ai että kateelliset räksyttää? Harva on kateellinen roinanarkille, joka käy kuolemanporteilla myrkkyjen vuoksi. Itse en ainakaan ole kade vaikka kuinka yrittäisin.
- Anonyymi
Ukko on sarkansa aukaissut ihan itse, tiliä tehnyt, vieläkin "raamissa" ja jotain oppia jäänyt nuppiin mm. roinaamisesta
- Anonyymi
niinpä niin, et muuten täällä kirjoittelisi............
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1892704Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061132- 94989
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait241826Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka288791Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies90785Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22718