On meillä reppana valtion johto.

Oikeasti naurettavaa että edelleenkään ei valtion johtoon saatu väkeä jotka eivät uskoisi mielikuvitus asioihin, uskonnot on suurimpia ongelmien aiheuttajia mutta sitä edelleenkään ei täällä hölmöläisten maassa kyetä myöntämään.
295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On ne ainakin selvinpäin työmaalla heti alkuviikosta.

Äänestä

Minä myönnän.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oikeasti naurettavaa että edelleenkään ei valtion johtoon saatu väkeä jotka eivät uskoisi mielikuvitus asioihin, uskonnot on suurimpia ongelmien aiheuttajia mutta sitä edelleenkään ei täällä hölmöläisten maassa kyetä myöntämään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu