Presidentin puhe

Huru-Ukko Niinistö pitää puheén klo 12, perustelee varmaan miksi piti pitää kiirettä natoon menossa
3139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kaikenlainen kuvatus Suomen pressana

Äänestä
  • ты наконец понял

    Äänestä

No mikä siinä Natoon menossa tiltua kiinnostaa? suomalaiset oli sitä mieltä että mentävä heti,,ainoastaan marginaali tiltut ovat vastaan..Millä perusteella?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Huru-Ukko Niinistö pitää puheén klo 12, perustelee varmaan miksi piti pitää kiirettä natoon menossa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu