Jotain tuollaista propagandaa hullu femakko suoltaa joka 10. minuutti ainakin Kutosella jokaikisellä mainostauolla, edes joulunpyhiä ei siltä välttynyt. Onko tuolla kanavalla liikaa katsojia, kanava vaihtuu välittömästi.
En yhtään ihmettele jos kuoleekin, itsekin hiljentäisin tuollaisen hullun femakon heti jos olisi saman katon alla, mutta ulos heittäminen riittäisi. Sanotaan että pelkuri kuolee aina uudelleen, sama näyttää koskevan hulluja femakkoja.
Femakko kuolee joka 10. minuutti
6
266
Vastaukset
- Anonyymi
Kaikelle antaakin mainosaikaa, eihän tuota kanavaa pysty katsomaan enää ollenkaan. Onneksi ei mitään tärkeää jää näkemättä vaikka jotain mielenkiintoisia sarjoja olisikin.
- Anonyymi
Mainostaisivat että femakot vammauttaa 10 lasta päivässä alkoholilla, se on faktaa eikä miehet siihen syyllisty. Tärkein asia laittaa kuntoon, mutta ei femakkoja kiinnosta.
- Anonyymi
Femakot itkee jo miesten tasa-arvoa ajavan yhdistyksen saamasta tuestakin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/548186e8-7551-4198-97bf-57d6daa7e1c5
Tukea pitäisi lisätä huomattavasti, niin järjettömästi femakot suoltaa omaa perätöntä propagandaansa ja väittävät valheeksi kaikkia faktoja, kuten tutkimusta, että pojat ja miehet kokevat parisuhteissa huomattavasti enemmän väkivaltaa. Eihän se toki sovi femakkojen kymmeniä vuosia levittämiin valheisiin.
"Mikäli MTA:lle myönnetään STEA:n ehdottama avustus, yhdistys aikoo toteuttaa seurusteluväkivaltaa kokeneiden poikien ja miesten tukipalvelun sekä viestintää ja tutkimusta aiheesta. Tämä tarkoittaa käytännössä sitä, että annetaan tasa-arvon taantumusliikkeelle megafoni käteen ja esiintymislava haavoittuvaisen yleisön edessä, jossa maaperä on altis jopa väkivaltaan yltyvän ääriajattelun kasvamiselle."
Kylläpä on hullulla femakolla huolet, että pojat ja miehet saisivat elämänsä kuntoon, kuinka sairaita femakot voi ollakaan. Pojat pitäisi antaa erossa aina isille etteivät joudu tuollaisten hullujen yh-fmakkojen uhreiksi ja kasvavat miehiksi eikä omanarvontunnottomiksi tossusankareiksi.
Noilta valheita levittäviltä femakkojärjestöiltä sen sijaan pitää tuet poistaakin ja ohjata vaikkapa lastensuojeluun. Sikiöiden vammauttaminen tehtävä laittomaksi kuten kaikissa sivistysmaissa ja femakot vastuuseen. - Anonyymi
Ok incel
- Anonyymi
Saatko useinkin turpaasi, ei kannattaisi aloittaa :D
- Anonyymi
Jälleen yksi mies tuomittu pelkilä horon väitteillä ilman mitään todisteita, Suomi ei ole ollut oikeusvaltio pitkään aikaan.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/e3126fce-4ce6-4377-816e-9cbcfcad701c
Raiskaussyytteestä tullut horoille rahastusautomaatti, ehdottomasti laitettava video kuvaamaan jos horoihin sekaantuu.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nuorille miehille ei kelpaa enää paljon käytetty nainen
"En ikinä huolisi mitään kyläpyörää", Tomi täräyttää TikTokissa https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/27182b8f-7759-49d0-83603768Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita
Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko2463066Marinin hallituskaudella Suomen BKT sentään kasvoi
Tämä ns. kauhukabinetti ei ole saanut aikaan kuin vahinkoa. Otti ennätysvelat rikkaiden veroalennuksiin ja sai työttömyy672513Drone-epäily Uudellamaalla
Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html1791559Kuka lääketeollisuuden lahjoma "professori" on tämän takana
Lääkäri Ari Miettinen on otettu kiinni poliisin toimesta. Ari on avoimesti tuonut esiin lääketeollisuuden bisneksen vast31547Loppuiko MTV3 näkymästä? Vinkki, miten näet mm. Salatut elämät jatkossa
MTV:n maksuttomien tv-kanavien (MTV3, MTV Sub, MTV Ava) näkyvyys Elisan palveluissa päättyi 12.5.2026. Tämä aiheutti har241514Oho! Martina Aitolehti teki radikaalin hiusmuutoksen - Uskaltaisitko itse?
Martina Aitolehti on menestyvä yrittäjä. Nyt hän on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukoissa Aitolehti nähdään641470Muistatko? Pete Parkkonen kohahdutti intiimillä videolla - Katso se tästä!
Pete Parkkonen sai kohujulkisuutta Kohta sataa -videolla. Nyt Parkkonen voi kohahduttaa Euroviisuissa ainakin silloin, j141065- 611022
- 94978