Oliko Ideaparkissa vesivahinko ja vetääkö viemärit

Onko lehtitoimittajilla lisätietoa ?
14498
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

E tiedä vesivahingosta. Ei tänne saa kirjoitella seinäjoen asioista. Täällä pitää haukkua puolueita ja tapella uskonnoista. Ei täällä saisi kenenkään uskoa muuten menee joltaki hermo.
Sitte kannattaa yleensäkki haukkua kaikkia niin se on tällä palstalla ok.

Äänestä

Lapuan hellanmaasta joku kateuksissaan kirjoittaa koko ajan tänne sjoki palstalle. Hellanmaas kun ei ole viemäreitä niin se sapettaa, ja paskakaivo pitää aina tyhjätä erikseen. Sekös harmittaa.

Äänestä

Ni onko ne viemärit taas tukos?

Äänestä
  • Ollu pitkästä aikaa talvi,sen jälkeen kun ollu viimeksi paljon on rakennettu noita pika pika halleja sekä kauppoja. niitäkin omakotitaloja näkee missä ei ihan ole lämmitys ja tai pohjatyöt kunnossa

    Äänestä

  • No mitä siitä sitten vaikka oliskin? Mikä niissä viemäreissä niin kiinnostaa?

    Äänestä

Ei tänne saa tälläistä seinäjoen asioita kirjoittaa.

Äänestä

Älä kirjoita Senäjoesta mitään negatiivista. Ainakaan ennen kuin Aallokko on valmis.

Äänestä

Ei tänne saa muuta Seinäjoesta kirjottaa kuin että Ääsjoelle pitäis saada kristillinen viinakauppa ja bordelli.

Äänestä

Älkää nyt seinäjokea koskevia asioita tänne kirjoittako

Äänestä

Täällä pitää kehua Sjokea. Kaupungin johdon pitää välittömästi kilauttaa Timo Arolle että se tekee totuudenmukaisen vetovoima tutkimuksen, haastattelemalla ainoastaan paikallisia yrittäjiä jotka ovat saaneet tukiaisia Innolta. Niin saadaan vetovoima kohilleen ja ehdottomasti että kepu taustaa oleva kirjoittaa tuloksen Ilpoon kissankorkuisella lööpillä.

Äänestä

En ole kuullut

Äänestä

Joo, keskustan tämän voi vielä pelastaa, risikko9 on täys nolla.

Äänestä

Aina siellä on viemärit tukossa, kun "jonkin sortin naiset" laittaa terveys-siteitä, tamponeja ja vauvan vaippojakin WC-pönttöön.

Järki EI riittä, laittamaan vieressä olevaan roskikseen.

Äänestä
  • Saman olen kuullut etteivät naiset tajua ettei vessan pönttöön laiteta siteitä,tamppooneja ja vaippoja..

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko lehtitoimittajilla lisätietoa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu