1917, 1991, 2024

Vallankumous tapahtuu lopulta aina yllättäen ...
Olemme jälleen yllätyksen äärellä, ajankohtaa ei tiedä kukaan.
3109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kaikki merkit JÄRJESTELMÄROMAHDUKSELLE ovat näkyvissä

Äänestä
  • Vain homppeli Venäjän Tiltun ikiomassa keinpotpdellisuudessa! Sinne on piilotettu myös Venäjän ”höyryjyrä”, jolle ei ole enää vastinetta todellisuudessa!!

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Vain homppeli Venäjän Tiltun ikiomassa keinpotpdellisuudessa! Sinne on piilotettu myös Venäjän ”höyryjyrä”, jolle ei ole enää vastinetta todellisuudessa!!

    Nabolle kaikki on tiltuja jopa oman äidin ammu äkäisyys..

    eroa-armeijasta.fi


    https://youtu.be/bSPBKt-x2Cw?si=DIclucXuuZWE-yz3

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vallankumous tapahtuu lopulta aina yllättäen ...
Olemme jälleen yllätyksen äärellä, ajankohtaa ei tiedä kukaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu