Törkeää käytöstä.

Jouduimme tänään poliisin pysäyttämäksi kivitippuun menevällä tiellä tarkastusta varten,mutta mitä! Miespoliisi seisoi taaempana ja poltteli tupakkaa,saimme vaikutelman että häntä ei virka pahemmin kiinnosta.
2712
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voiku sua harmittaa kun sait palvelua vain yhdeltä poliisilta

Äänestä

Kesäisin vapailla nojailen usein kylän raiteilla jupiteriini ja vedän punasta mallua rattijuoppoja menoa ihaillen. Kesä on ihanaa aikaa.
T. Poliisi

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jouduimme tänään poliisin pysäyttämäksi kivitippuun menevällä tiellä tarkastusta varten,mutta mitä! Miespoliisi seisoi taaempana ja poltteli tupakkaa,saimme vaikutelman että häntä ei virka pahemmin kiinnosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu