Liedossa muiden paitsi Halla-ahon vaalimainokset oli tuhottu

Vaikuttaa äärioikeistopersujen tekosilta, todella sairasta porukkaa noissa halla-ahon kannattajissa oleksiikin.
11148
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Onko Vihreät taas keksineet uuden vaalitempun. Yleensähän ne on maalanneet hakaristin puoluetoimistonsa ikkunaan ennen vaaleja.

Äänestä
  • Salaliittohörhö kertoilee teoriaansa, ei jatkoon.

    1Äänestä

Varmaan punakaartin Mainilan laukaukset.

Äänestä

Persut on demokratian vastaisin puolue, tämäkin todistaa sitä.

Äänestä

Vaalihäirintä on ollut fasistien tapa kautta historian.
Mitä seuraavaksi?

Äänestä
  • Tällaista ei pidä hyväksyä!

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Tällaista ei pidä hyväksyä!

    Fasistiset järjestöt pitää kieltää muiden rikollisjärjestöjen tavoin.
    Fasistiset järjestöt kuten Perussuomalaiset rp.

    Äänestä

Tarkkispersujen touhuja.

Äänestä

Toivottavasti jäävät kiinni. Tyypillistä fasistien touhua.

Äänestä

Halla-aholle piirretty Aatuviikset?

Äänestä

ei hyvä lukea perussuomalainen lehteä vaikka ilmaseksi jakavat kaikille

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vaikuttaa äärioikeistopersujen tekosilta, todella sairasta porukkaa noissa halla-ahon kannattajissa oleksiikin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu