Nythän kaikki presidenttiehdokkaatkin painottaa, kuinka tärkeää on varautua tulevien kriisitilanteiden varalle. Onko Suomessa varauduttu henkisen avun tarjoamiseen niille urheille sotureille, joita odottaa posttraumaattinen romahdus ihailemansa johtajan paljastuessa valehtelevaksi pelkuriksi ja Venäjän hallinnon luhistuessa.
Montakos niitä palstan tiltusia olikaan, kolme, neljä vai peräti viisi ?
Montakos niitä palstan tiltusia olikaan, kolme, neljä vai peräti viisi ?
Vastaukset 3
Vanhimmat
Aivan oikein, kuinka nopeasti on saatu muutettua Suomen asemaa turvallisesta pelokkaaseen?
Tässä asiassa ollaan tosi tehokkaita, samaan aikaan talous kaatuu päälle.
Tässä on selvä Suomen kansan HORJUTTAMISYRITYS! Täällä tiltu kuules ei pelkää muut kuin ryZZän kätyrit ja venäjämieliset viideskolonnalaiset, ja ihan aiheestakin! Teitä ja isäntiänne päästään PIAN näpäyttämään! Täällä ei pelätä!
Talous EI kaadu muualla kuin ryZZälässä, ja se TAPAHTUU ennen kesää. Suomi menee nyt OIKEAAN suuntaan ulko- ja sisäpoliittisesti kun on OIKEA hallitus eikä maanpettureiden mädättämä korruptoitunut troikka! Pian saamme myös ISÄNMAALLISEN presidentin! Sitten alkaa oman valtion putsaaminen venäjänhyväksi toimivista MAANPETTUREISTA. Venäjän keinoihin vaikuttaa on levittää ERIPURAA vihollismaiden sisällä, ja ketkähän täällä ovat kokoajan äänessä?
Tiltut ovat jo pääsääntöisesti mielenterveyshoidoissa ja lääkityksen alaisia joten nou hätä 👍