Viikon päästä

Salkkareiden juhlajakso näytetään Finnkinon elokuvateattereissa.
5388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onko totta, että Laura palaa sarjaan Rauhalammesta ja on nykyään Anneli Mansikan avovaimo?

Äänestä
  • Missä niin on sanottu?

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Missä niin on sanottu?

    Oli yhteiskuva ja Laura mukana. Muistatteko sen autokolarissa menneen Mikan ja tämän poliisi-isän? Palaako tuo Mikan isä sarjaan joskus?

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Oli yhteiskuva ja Laura mukana. Muistatteko sen autokolarissa menneen Mikan ja tämän poliisi-isän? Palaako tuo Mikan isä sarjaan joskus?

    Lindan työkaveriksi sopisi.

    Äänestä

Tuli se juhlajakso nähtyä ja se oli lähinnä vaan pari normaalia jaksoa yhdessä pötkössä ilman mainoksia,ei mitenkään huonokaan ollenkaan mutta jotain jäi uupumaan..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Salkkareiden juhlajakso näytetään Finnkinon elokuvateattereissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu