Somemummu Anja Rajanen on kuollut 90 vuoden ikäisenä.
https://www.is.fi/viihde/art-2000010132244.html
"Rajanen ei ollut stereotyyppinen mummo muusijauhepaketin kannesta. Hän poltti tupakkaa ja kiroili. ”Hyi että on pahhaa”, kuului mielipide juhlan kunniaksi tarjoillusta kuohuviinistä. Alkoholia mummo ei muutenkaan käyttänyt."
R.I.P. somemummu
Anonyymi-ap
3
193
Vastaukset
- Anonyymi
Aivan liian aikaisin meni. Kepeät mullat.
- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18219923
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Noin käy kun polttaa 70 vuotta tupakkaa. Kuolee liian aikaisin.
Toivottavasti pekkapuskat ja kumppanit käyttävät mummua varoittavana esimerkkinä valistaessaan nuorisoa myrkkyjen vaaaroista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alle 15 oli
Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata401380Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?
Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.981335Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin
Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l2891225- 1091095
- 191031
- 641015
- 711012
Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva161009Heh, persut = vassarit = 10,0 %
Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f176868Vihdoinkin lavatansseja tv:ssä - Juhannuksena tanssitaan, bändeinä Yölintu ja Komiat!
Jes, vihdoinkin lavatansseja taas televisiossa! Keskikesän juhlaa vietetään tänä juhannuksena Tuuloksen Kapakanmäellä ju17833