Etelä-Pohjanmaalla on kuollut viime aikoina huomattavasti enemmän ihmisiä kuin aikaisemmin. Johtuuko kuolemat väestön ikärakenteesta tai muusta syystä?
Kuolemantapaukset Etelä-Pohjanmaalla
Anonyymi-ap
8432
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kuolleisuus on kautta aikojen ollut 100 prosenttia. Ehkä yhtä poikkeusta lukuun ottamatta, mutta ei ollutkaan pohjalainen, tiettävästi.
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
😍 Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Liekö vaikuttaneet lukuisat koronarokotukset? Enimmillään niitä on otettu kaikkiaan 6 kpl. Melkoinen määrä yhdelle henkilölle. Menehtyneitä on viimeisen 1,5 vuoden aikana ollut todella paljon, kaikenikäisiä. Itse en ole kyseistä piikkiä ottanut ensimmäistäkään, enkä ota.
Kyllä ne piikit vaikuttaa. Ne tutkitut ja turvalliset...
Geenipohjaiset koronarokotteet alkavat näkyä kuolintilastoissa. Tämä on vasta alkua kansanmurhalle. 25.00 lääkevahinkoilmoitusta koronarokotteista Suomessa, joka on salattu.
laita väittämääsi jokin linkki tahi vaikene ikuisesti!
Todella hyvä neuvo, niile joiden mielikuvitus on laukalla, " laita välittömästi jokin linkki tahi vaikene ikuisesti !"
Sain koronarokotteesta verenhyytymähäiriön, joka aiheutti laajan aivoinfarktin ja meinasin "vaieta ikuisesti". Olin täysin terve ennen rokotusta.