Seppo pysäköi autonsa ja sitten kylkeen rysäytti Bemari – alkoi raastava vääntö vakuutusyhtiön kanssa
Sepon auto joutui odottamaan korjausta pitkän tovin.
On se kumma yhtiö kun aina joutuu taistelemaan pohjolaan vastaan. Onko vieläkään maksanut Konginkankaan turmasta kaikkia kovauksia.
Älä vakuuta auto tai muutakaan OP-pohjolassa
Anonyymi-ap
3
338
Vastaukset 3
- Anonyymi
Mulla taitaa olla kun laki vaatii. Halvin pelkkä liikenne vakuutus. Ei ole mitään halua ajaa kolaria. Jos joku ajaa niin käyn irroittamaan siltä .. ja niin elämä jatkuu.
- Anonyymi
Pysäköidessä osuit bemariin?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521053Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll211000Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514838- 49801
- 45712
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan60583Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560