Tää on se päivä.

Tänään on se päivä milloin voi taas näyttää keskisormea yhteiskunnalle. Pitäkää vaalinne.
15348
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Liput pitäisi olla puolitanossa. Kansalta viedään rahat ja talot ja autot ja perheet. Että hyvää likakaivossa asumispäivää kaikille.

Äänestä
  • Haavistolla on ainankin lippu korkealla jos salskeaa palvattua lihaa näköpiirissä

    Äänestä

Eikä kö tunkkinne !! Vaalit ovatten vaa vaaleja, mutta hyviä tunkkeja ei halavalla saa. Ne pitää tunkkinsa, eivä laina niit köyhille.

Äänestä

Dippiduppi näyttää hampaansa kun Purra puree.

Äänestä

Olla äänestämättä ja sitten kärsiä seuraukset mutisematta myös !

Äänestä

Ei kukaan normaali äänestä enää. Hrveitä ehdokkaita, huh huh,, kaikilla valheita ja huijauksia takana... miten on mahdollista että ihmiset äänestää ylipäätän yhtään ketään...

Äänestä
  • Pidätkö sinä nuija itseäsi normaalina, mitä hä?

    Äänestä

Haavisto on seuraava presidentti.

Äänestä
  • TAISTOLAISET KOMMUNIT OVAT KUOLLEET JO AJAT SITTEN JA ZEKKOSLOVAKIAN NEUVOSTOLIITON MIEHITYS ON PÄÄTTYNYT. HEIDI HAUTALAN JA SATU HASSIN, HAAVISTON, LINKOLA..............NEUVOSTOLIITON IHANUUS.
    NIMI VAHTUNUT KOMMUNISTIT VIHREÄ-LIITTO, HYVÄKSYY VANÄJÄN MIEHITYKSET, NYT UKRAINAN, MUTTA KUN SIELLÄ ON PUTIN, PUHDISTAA.
    VIHREÄT KOMMUNISTIT, SATU HASSI JA HEIDI HAUTALA, PEKKA HAAVISTO, PENTTI LINKOLA................MITÄ MIELTÄ OVAT NYT VENÄJÄN IHANUUDESTA, KIERTÄVÄT, KUIN KISSA KUUMAA PUUROPATAA, SUURIN UNELMIN JA HAAVEIN.
    VIHREÄT SUOMEN SYÖJÄT JA TUHOAJAT.
    KÖYHÄT JA PIENITULOISET...............VIHREÄT KÖYHYYDEN MAKSIMOIJAT

    Äänestä

  • Tarjoaako Antonio tänään ehdokkaalle herkkua vai jerkkua ?

    Äänestä

Juu ei kyllä äänestetä. Saatan käydä vaalikopissa pierasemassa ja lähden pois.

Äänestä

Tuo 11.02. on se päivä, kun vihervätykselle laitetaan luu kurkkuun.

Äänestä

Tuoko mukamas sitten järkevää piereskellä nooh meet kotio kiukkusena ja syöt pussillisen makaronia.

Äänestä

Yhteiskunnanko vika, että yksilöt mokaavat mahdollisuutensa? Yhteiskunta tarjoaa ilmaisen koulutuksen, työvoimapalvelut, kohtuullisen työttömyyskorvauksen. Missähän maassa tulisit paremmin toimeen? Miksi tänne niin monella ulkomaalaisella turvapaikan turvin on hinku päästä opiskelemaan ja töihin ja myös sosiaalitueilla elämään.

Äänestä

Ketään ei kiinnosta ja sitä varmaan itsekin toivot.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tänään on se päivä milloin voi taas näyttää keskisormea yhteiskunnalle. Pitäkää vaalinne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu