Halla hävisi selvästi stubbille ja Haavistolle

Nyt Idiootti PERSUT turvat tukkoon ja äänestäämään kumpaa tahansa.
4103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kumipää- demari antaa elämänohjeita. Itse ei kykene 4% parempaan heheheheee.

Äänestä

Kyllä ensin pitää saada syyttää muita kuin itseä, mieluiten viherpunikkikkikommariöyhötiöyhötiä. Se on persuuden ydin, vika on aina toisissa.

Äänestä

Sossut joutuvat kärsimään joka tapauksessa, kun antoivat pikkusormen?🤭

Äänestä

Hui kauheen näkösiä halla ahon tyttäret. Huh huh.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nyt Idiootti PERSUT turvat tukkoon ja äänestäämään kumpaa tahansa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu