Halla-aho Seinäjoen ykkönen

Seuraavat kuntavaalit näyttää Perussuomalaisten mahdin.
20299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Paljon perussuomalaisia.

Äänestä
  • puolet persuista äänestänee haavistoa

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    puolet persuista äänestänee haavistoa

    Ei Perussuomalaiset halua homoa presidenttiä, joten äänestävät stubbia.

    Äänestä

En kyllä kehtaisi mainostaa tuollaista häpeää paikkakunnalle.

Äänestä
  • Tulikos se voitto?

    Äänestä

Voittiko Halla-Aho presidentin vaalit?

Äänestä

HAHAHAHAHA! Mahti on hänessä vahva? :D

Äänestä

No justiinhan persut näyttivät mahtinsa presidentinvaaleissa ja perseeelle meni sekin.

Äänestä

Persut joutuu äänestää Stubbia :DD aiettä tätä ilon ja onnen päivää. Älkää kuvitelkokaan että stubb olisi samanlainen ku teidän mestari. Stubb ei alennu tuollaiseen pelleilyyn ja lapsellisuuteen. On teillä nyt pahat paikat

Äänestä

Jutta Urpilainen sai enemmän ääniä s-joen alueella. Jutta olis aikas mehevä petikaveri😻

Äänestä
  • Jussi olisi parempi grrr Terv Kalle

    Äänestä

En kehtaisi sanoa kannattavani persuja. Yksinkertaista sakkia.

Äänestä
  • Persut on ykkönen!

    Äänestä

  • Teistä vasemmistolaisista kukaan ei uskalla myöntää olevansa vasemmistolainen ettei muiluuteta.

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Teistä vasemmistolaisista kukaan ei uskalla myöntää olevansa vasemmistolainen ettei muiluuteta.

    Persujen mielestä kaikki muut ovat vasemmistolaisia, oli ne sitten porvareita tai keskustalaisia. Aika ihme touhua

    Äänestä

Stubb on hyvä keulakuva Suomelle. Lait säätää eduskunta.

Äänestä
  • Tuo vaali tulos oli vähän sama kun älykkyysosamäärä mittari. Täällä lähellä nollaa. Kuka haluu tuollaisen yhden asian kiihkoilijan. joka ei sitten kuitenkaan pysty edustaa suomea kun on henkisesti ja fyysisesti sulkeutunut ihminen. ei kuulu hallitukseen edes....kuten ei turtiainen eikä tynkkynen nämä kolme siwan siivoojiksi

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Tuo vaali tulos oli vähän sama kun älykkyysosamäärä mittari. Täällä lähellä nollaa. Kuka haluu tuollaisen yhden asian kiihkoilijan. joka ei sitten kuitenkaan pysty edustaa suomea kun on henkisesti ja fyysisesti sulkeutunut ihminen. ei kuulu hallitukseen edes....kuten ei turtiainen eikä tynkkynen nämä kolme siwan siivoojiksi

    Siviilipalvelusmies Halla- Aho on symppaatinen kuin jäisestä avannosta nostettu särki. Voi jatkaa raiskausfantasioitaan ihan vapaasti joatkossakin.

    Äänestä

Stubb on hyvä, jollei peräti paras.

Äänestä
  • Tuollaanen laiha luikku, hevosnaama.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Seuraavat kuntavaalit näyttää Perussuomalaisten mahdin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu