Hups hejjaa ..
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000010192652.html
Näin nato kuolee , Muista että varoitin.
5
245
Vastaukset
En haluaisin asua Kuopiossa ja ylöspäin eikä Oulussa ylöspäin. Kohta on sitten samannäköistä kuin Ukrainassa siellä !!
- Anonyymi
Jumala suojelee Sinua,
koska rakastat hänen luotujaan - Anonyymi
Onneksi itsenäinen Suomi itsenäisenä pärjää kuitenkin.
Itsenäinen Eu.n osavaltio suomi , on kyllä hukannut itsenäinen kun möi itseä kuin huora. Ava silmät soke.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2422111- 1881627
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461282Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50992- 41816
- 14790
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30771Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21750Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24735Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637