Häkkänen-counter näyttää tällä hetkellä 559

"...lukujen mukaan torstain ja sunnuntain aikana hakemuksia on tullut 559."

https://www.is.fi/kotimaa/art-2000010203897.html

Sanna vei Suomen Natoon, mutta Antti vie Suomen armeijalta sotilaat. Tällä tavallako kokoomus osoittaa isänmaallisuuttaan?
5158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei tunnu missään. Onhan Mestarikin sivari, siis miinanpolkija.

Äänestä

Kaunistellaankohan lukuja, ettei näyttäisi niin pahalta.. 🤔

Äänestä

Ihan oikein että vallanhimoiset orjien määrääjät herää näkemään että lausunnoilla on seurauksia.

Äänestä
  • Seurauksia pitää olla kaikella. Eronneet lykätään sitten heti siihen maahan joka hyökkää tänne. Todennäköisin ei sivareita kunnioita jotta sitten sillä puolella. Heippa.

    Äänestä

Antti on kopioinut sammakoiden suusta päästelyn Petteriltä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

"...lukujen mukaan torstain ja sunnuntain aikana hakemuksia on tullut 559."

https://www.is.fi/kotimaa/art-2000010203897.html

Sanna vei Suomen Natoon, mutta Antti vie Suomen armeijalta sotilaat. Tällä tavallako kokoomus osoittaa isänmaallisuuttaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu