Homo valtiossa kelpuutetaan vain miehiä

Suomeen kannattaa suunnata pakolaiseksi jos on mies.
Historiassa Fenno-Skandia on feminismin paikka.
Vastapainoksi Haavisto on presidentti ja pakolainen on mies.
Afganistanialainen maahanmuuttaja etusijalla.
6194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Puhutaan että siellä olisi semmoset miehet valitsemassa tulijoita, jotta tietynlaiset ehdot pitää täyttyä ennen kuin Suomi ottaa vastaan!

Sanovat että siellä olisi semmonen Moktar Gubtar joka siellä seisoo hajasäärin ja ja käsi viittaa joko oikealle tai vasemmalle jonossa. Oikealla ohjatut saavat kaiken ilmaiseksi ja vasemmalle Moktar on ohjaamat ihmiset joutuvat työlupa listalle!

Onni Suomi osaa.

Äänestä

Jakavat kuulemma muhamettilaismiehille pienen pieniä tringejä.... siellä rajalle! Jo on maailman meininkiä!

Äänestä
  • Niin ja tietysti miesten tringejä! Hjoo voi mahototon!! Kuulemma tämmöstä touhutaan siellä rajalla. Ei ihme että kiinni pitävät.

    Äänestä


Moktarin nakki jöpöttelee

Äänestä

Minustakin heteroiden tulevaisuus on Venäjässä. Sinne kaikki afrikkalaiset ovatkin jo muuttamassa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Suomeen kannattaa suunnata pakolaiseksi jos on mies.
Historiassa Fenno-Skandia on feminismin paikka.
Vastapainoksi Haavisto on presidentti ja pakolainen on mies.
Afganistanialainen maahanmuuttaja etusijalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu