"Persujen" Tucker Carlson haastatteli Putinia

Mikä tarve tällaiselle haastattelulle oikein on, antaisi tuon hullun Putinin vaan häipyä historian hämärään, eikä antaa sille huomiota.
5215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Usan persu nuoleskelee Venäjää... yök.

Äänestä
  • Se täytyy myöntää että timo sai tehtyä persuista aika ison viimeksi donalti sai yli 70 miljoonaa ääntä se on aika hyvin timolta ja persuilta että noin monta persujen ääntä sai amerikan donalti persuilta peruja on myös kuulemma muissakin maissa on purran pulue aika iso ja kansainvälinen ilmeisesti.

    Äänestä

Tuo haastattelu on suunattu amerikan trump kannatajille jos siis jos joku ei tiedä tuon haastattelun tarkoitusta. Voi olla että ihan itse donalti on pyytänyt tuckeria tekemään tämän toveristaan putinista.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mikä tarve tällaiselle haastattelulle oikein on, antaisi tuon hullun Putinin vaan häipyä historian hämärään, eikä antaa sille huomiota.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu