Tulin vain katsomaan

miten vassarit jakselee. Aika koville näyttää ottavan, mutta autuaita ovat yksinkertaiset, sillä he saavat tuhnutuksen.
2125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kaikkein tyhmimpiä ovat natsipersut. He ovat saattaneet maan kriittiseen tilaan. Kuilu oikeiston ja työtätekevien välille on kasvanut sietämättömäksi .

Äänestä

Vaalivoitto vassarille tuli jo ekakierroksella. Eipä tässä kummempia. Onneaa Allulle!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

miten vassarit jakselee. Aika koville näyttää ottavan, mutta autuaita ovat yksinkertaiset, sillä he saavat tuhnutuksen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu