Todellinen syy erikoissotaoperaatiolle

Puten todellinen syy Ukrainaan hyökkäämiseen on kuin onkin satanistien, huumeriippuvaisten sekä uusnatsien tuhoaminen Ukrainasta, ei suinkaan Naton ja EU:n laajeneminen tai Ukrainan hyvät länsisuhteet.
Tukkeri sai putelta selkeät vastaukset ja näillä mennään.
2123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vai huumeriippuvaisia se putleri lähti jahtaamaan Ukrainasta,ei voi tiltun selityksiä kuin ihmetellä,,

Äänestä

Mitäs se putleri niille huumeriippuvaisille sitten tekee kun saa kiinni?viedäänkö Venäjälle hoitoon?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Puten todellinen syy Ukrainaan hyökkäämiseen on kuin onkin satanistien, huumeriippuvaisten sekä uusnatsien tuhoaminen Ukrainasta, ei suinkaan Naton ja EU:n laajeneminen tai Ukrainan hyvät länsisuhteet.
Tukkeri sai putelta selkeät vastaukset ja näillä mennään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu